Ecofrost Blastchiller | 7 Niveaus (en/gn) | Max. 40kg (koelen) / 28kg (vriezen) | 0.98kw (230v) | Wielen | 800x800x1515(h)mm
€3.235,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Ecofrost Blastchiller | 7 Niveaus (en/gn) | Max. 40kg (koelen) / 28kg (vriezen) | 0.98kw (230v) | Wielen | 800x800x1515(h)mm | 0.98kW | 670x660x732(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.235,00 excl. btw
€3.914,35 incl. btw
Of €1.304,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Ecofrost |
| Artikelnummer: | 7950.5240 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geleiderafstand; 65mm
Inh. aantal GN: 7x 1/1 GN / 7x 600x400 EN
Afm. inwendig: 670x660x732(h)mm
Type koeling: Geforceerd
Ontdooisysteem: Automatisch
Max.omg temp: 32
Isolatiedikte: 65mm
Temperatuurweergave: ja, digitaal
Temp. bereik: _80/+3 (90min) +80/-18 (240min)
Spanning volt: 230V
Frequentie: 50Hz
El. vermogen: 0,98 kW
Cap. eenh./keer: 40/28 kg per cyclus
Bijzonderheden: 4 voorgeprogrammeerde programma's met kerntemperatuurmeter
Bestel de Ecofrost Blastchiller | 7 Niveaus (EN/GN) | Max. 40kg (Koelen) / 28kg (Vriezen) | 0.98kW (230V) | Wielen | 800x800x1515(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Inh. aantal GN: 7x 1/1 GN / 7x 600x400 EN
Afm. inwendig: 670x660x732(h)mm
Type koeling: Geforceerd
Ontdooisysteem: Automatisch
Max.omg temp: 32
Isolatiedikte: 65mm
Temperatuurweergave: ja, digitaal
Temp. bereik: _80/+3 (90min) +80/-18 (240min)
Spanning volt: 230V
Frequentie: 50Hz
El. vermogen: 0,98 kW
Cap. eenh./keer: 40/28 kg per cyclus
Bijzonderheden: 4 voorgeprogrammeerde programma's met kerntemperatuurmeter
Specificaties
| Temperatuurbereik | -18°C / +3°C |
|---|---|
| Koeling | Geforceerd |
| Koelcapaciteit | Max. 40 kg |
| Koelcyclus | 90 min |
| Vriescapaciteit | Max. 28 kg |
| Vriescyclus | 240 min |
| Niveaus | 7 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) / EN (600 x 400 mm) |
| Kernthermometer | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 65 mm |
| Materiaal | RVS (extern/intern) |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,98 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 139 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 1515 mm |
Bestel de Ecofrost Blastchiller | 7 Niveaus (EN/GN) | Max. 40kg (Koelen) / 28kg (Vriezen) | 0.98kW (230V) | Wielen | 800x800x1515(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Ecofrost |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.5240 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
