Buffalo Bak-/grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 372x367 (gietijzer) | 50°c/300°c | 2.8kw (230v) | 430x445x203(h)mm
€371,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Bak-/grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 372x367 (gietijzer) | 50°c/300°c | 2.8kw (230v) | 430x445x203(h)mm | 2.8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€371,00 excl. btw
€448,91 incl. btw
Of €149,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CU966 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Krachtig en betrouwbaar, de Buffalo gietijzeren tafelmodel bakplaat is een uitstekende optie voor keukens die een stevig kookoppervlak op het aanrecht nodig hebben voor drukke ontbijt- of dinerservices.
Ontworpen om te helpen fantastische kookresultaten te behalen, beschikt de bakplaat over een ongelooflijk duurzaam glad gietijzeren oppervlak dat perfect is voor het koken vlees, groenten, vis en eieren. Met zijn krachtige verhitting kan de bakplaat tot 300°C bereiken - eenvoudig aan te passen met de aan de voorkant gemonteerde thermostaatknop. De dikke gietijzeren plaat helpt ook om de warmte egaal te verspreiden en goed vast te houden, waardoor de hersteltijden tussen het koken worden verminderd.
Voor tijdbesparend gemak is de Buffalo bakplaat bovendien ontworpen om eenvoudig schoon te maken, dankzij de sterke RVS behuizing en verwijderbare lekbak!
Bestel de Buffalo Bak-/Grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 372x367 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 2.8kW (230V) | 430x445x203(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Ontworpen om te helpen fantastische kookresultaten te behalen, beschikt de bakplaat over een ongelooflijk duurzaam glad gietijzeren oppervlak dat perfect is voor het koken vlees, groenten, vis en eieren. Met zijn krachtige verhitting kan de bakplaat tot 300°C bereiken - eenvoudig aan te passen met de aan de voorkant gemonteerde thermostaatknop. De dikke gietijzeren plaat helpt ook om de warmte egaal te verspreiden en goed vast te houden, waardoor de hersteltijden tussen het koken worden verminderd.
Voor tijdbesparend gemak is de Buffalo bakplaat bovendien ontworpen om eenvoudig schoon te maken, dankzij de sterke RVS behuizing en verwijderbare lekbak!
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Formaat bakoppervlak | B 372 x D 367 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Gietijzer |
| Afwerking bakoppervlak | Glad |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Spatrand | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Onderstel | Nee |
| Vermogen | 2,8 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 22,7 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 445 mm |
| Hoogte | 203 mm |
Bestel de Buffalo Bak-/Grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 372x367 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 2.8kW (230V) | 430x445x203(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CU966 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


