Ecofrost Blastchiller | 5 Niveaus (en/gn) | Max. 15kg (koelen) / 12kg (vriezen) | 0.75kw (230v) | Wielen | 800x800x1000(h)mm
€2.865,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Ecofrost Blastchiller | 5 Niveaus (en/gn) | Max. 15kg (koelen) / 12kg (vriezen) | 0.75kw (230v) | Wielen | 800x800x1000(h)mm | 0.75kW | 670x660x380(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.865,00 excl. btw
€3.466,65 incl. btw
Of €1.155,55 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Ecofrost |
| Artikelnummer: | 7950.5235 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Ecofrost Blastchiller | 5 Niveaus (en/gn) | Max. 15kg (koelen) / 12kg (vriezen) | 0.75kw (230v) | Wielen | 800x800x1000(h)mm van Ecofrost is een professionele oplossing uit de categorie Blastchillers, Snelkoelers & Snelvriezers. Dit product is vervaardigd uit RVS en met afmetingen van 670 x 660 x 380 mm (BxDxH). Voorzien van een vermogen van 0.75 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: op wielen. wordt geleverd met 12 maanden garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Ecofrost professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Geleider afstand: 65 mmInh. aantal GN: 5x 1/1 GN / 5x 600x400 EN
Afm. inwendig: 670x660x380(h)mm
Type koeling: Geforceerd
Ontdooisysteem: Automatisch
Max. omg. temp: 32
Isolatiedikte: 65 mm
Temperatuurweergave: Ja, digitaal
Temp. bereik: +80/+3 (90min) / +80/-18 (240min.)
El. vermogen: 0,75 kW
Cap. eenh./keer 15/12 kg per cyclus
Koelmiddel: R290
Gewicht bruto kg: 118
Materiaal: RVS AISI 304
Bijzonderheden: 4 voorgeprogrammeerde programma's met kerntemperatuurmeter
Afmeting: 800x800x1000(h)mm
Specificaties
| Temperatuurbereik | -18°C / +3°C |
|---|---|
| Koeling | Geforceerd |
| Koelcapaciteit | Max. 15 kg |
| Koelcyclus | 90 min |
| Vriescapaciteit | Max. 12 kg |
| Vriescyclus | 240 min |
| Niveaus | 5 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) / EN (600 x 400 mm) |
| Kernthermometer | Ja |
| Koelmiddel | R290 |
| Bediening | Digitaal |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 65 mm |
| Materiaal | RVS (extern/intern) |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 118 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
Bestel de Ecofrost Blastchiller | 5 Niveaus (EN/GN) | Max. 15kg (Koelen) / 12kg (Vriezen) | 0.75kW (230V) | Wielen | 800x800x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Ecofrost |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.5235 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
