Gastro M Bak-/grillplaat | Serie 700 | Aardgas | Glad Oppervlak (verchroomd) | 11.4kw | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | 800x700x850(h)mm
€2.611,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro M Bak-/grillplaat | Serie 700 | Aardgas | Glad Oppervlak (verchroomd) | 11.4kw | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | 800x700x850(h)mm | 11.4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.611,00 excl. btw
€3.159,31 incl. btw
Of €1.053,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro M |
| Artikelnummer: | GL937 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Gas bak-/grillplaat uit de Gastro M SERIE 700 kooklijn met zwaar verchroomde bakplaat voor eenvoudige reiniging.
Snelle verhittingstijd, piëzo-ontsteking, ingebouwde lekbak, thermostatisch instelbaar per zone en thermostatische veiligheidsklep. Verstelbare poten. Op aanvraag verkrijgbaar in propaan uitvoering.
Bestel de Gastro M Bak-/Grillplaat | SERIE 700 | Aardgas | Glad Oppervlak (Verchroomd) | 11.4kW | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | 800x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Snelle verhittingstijd, piëzo-ontsteking, ingebouwde lekbak, thermostatisch instelbaar per zone en thermostatische veiligheidsklep. Verstelbare poten. Op aanvraag verkrijgbaar in propaan uitvoering.
Specificaties
| Serie | Gastro M SERIE 700 |
|---|---|
| Type | SERIE 700 70/80 FTGS-FR |
| Verhitting | Aardgas |
| Materiaal bakoppervlak | Verchroomd |
| Afwerking bakoppervlak | Glad |
| Bediening | Analoog |
| Piëzo-ontsteking | Ja |
| Behuizing | RVS (behuizing/onderstel) |
| Onderstel | Ja |
| Indeling onderstel | Open |
| Verstelbare poten | Ja |
| Vermogen | 11,4 kW |
| Gewicht | 90 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Gastro M Bak-/Grillplaat | SERIE 700 | Aardgas | Glad Oppervlak (Verchroomd) | 11.4kW | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | 800x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro M |
|---|---|
| Artikelnummer | GL937 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
