Buffalo Bak-/grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 385x380mm (gietijzer) | 97°c/298°c | 2.8kw (230v) | 440x465x230(h)mm
€313,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Bak-/grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 385x380mm (gietijzer) | 97°c/298°c | 2.8kw (230v) | 440x465x230(h)mm | 2.8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€313,00 excl. btw
€378,73 incl. btw
Of €126,24 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | DC901 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Buffalo Bak-/grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 385x380mm (gietijzer) | 97°c/298°c | 2.8kw (230v) | 440x465x230(h)mm van Buffalo is een professionele oplossing uit de categorie Elektrische grillplaten bakplaten. Voorzien van een vermogen van 2.8 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: uitneembare onderdelen. wordt geleverd met 12 maanden garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Buffalo professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Deze krachtige en betrouwbare elektrische bakplaat Buffalo biedt alles wat de professional zoekt: met gietijzeren bakplaat (B 385 x D 380 mm) en hoogwaardige RVS behuizing.De onderdelen industriële kwaliteit zorgen iedere keer weer dat de plaat snel warm is en het temperatuurbereik 97°C/298°C kan nauwkeurig worden geregeld met een stevige draaiknop.
Het apparaat is bovendien makkelijk schoon te maken door de gladde oppervlakken de RVS behuizing en de gietijzeren bakplaat met antiaanbakeigenschappen (mits juist ingebrand). Daarnaast draagt de uitneembare lekbak ook aan het makkelijke reinigen en zorgen de rubberen antislipvoetjes voor stevigere plaatsing!
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Formaat bakoppervlak | B 385 x D 380 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Gietijzer |
| Afwerking bakoppervlak | Glad |
| Temperatuurbereik | 97°C / 298°C |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS (behuizing) |
| Vermogen | 2,8 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 20,6 kg |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 465 mm |
| Hoogte | 230 mm |
Bestel de Buffalo Bak-/Grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 385x380mm (Gietijzer) | 97°C/298°C | 2.8kW (230V) | 440x465x230(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | DC901 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


