Pitco Friteuse | Se14s | Elektrisch | 23l | 60°c/190°c | 17kw (3x 400v) | Aftapkraan | Digitaal | 397x875x864/1010(h)mm
€8.560,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Pitco Friteuse | Se14s | Elektrisch | 23l | 60°c/190°c | 17kw (3x 400v) | Aftapkraan | Digitaal | 397x875x864/1010(h)mm | 17kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€8.560,00 excl. btw
€10.357,60 incl. btw
Of €3.452,53 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Pitco |
| Artikelnummer: | SG14S/LID |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Al meer dan 90 jaar is Pitco marktleider op het gebied ontwerp en innovatie waarbij verantwoord frituren en het beste eindresultaat altijd centraal staan. Pitco combineert betrouwbaarheid, duurzaamheid en efficiëntie met optimaal gebruiksgemak.
Bovendien biedt Pitco een breed en gespecialiseerd programma friteuses waardoor voor elke mogelijke toepassing een perfecte Pitco beschikbaar is.
Solstice SE14S DigitalDeze elektrische SE14S Digital uitvoering uit de Solstice-serie heeft een ruime kuipinhoud 18 - 23 liter met een frituuroppervlak 356 x 356 mm, wat zorgt voor een enorme afbakcapaciteit tot 60 kg per uur.
Daarnaast heeft deze uitvoering programmeerbare digitale bediening, voor nóg meer functionaliteit en precisie als het aankomt op het bereiken de beste en 100% consistente resultaten.
Optimale VerhittingDe elektrische Solstice friteuses gebruiken zeer betrouwbare vaste verwarmingselementen en milieuvriendelijke kwikvrije schakelaars. Voor nauwkeurige temperatuurregeling is de friteuse standaard voorzien een deur een solid-state thermostaat met smeltcyclus en uitkookmodus.
Doordacht OntwerpDe friteuse is standaard voorzien van:
- Kuip en behuizing in hoogwaardig RVS- Vaste verwarmingselementen voor EnergyStarTM**-prestaties- Digitale bediening met 2 timers en smeltcyclus & uitkookmodus- Backup thermostaat- Kwikvrije verwarmingsschakelaars- Hoge temperatuur veiligheidsthermostaat- Afvoerkraanvergrendeling- 32 mm afvoerkraan voor snel aftappen- 229 mm verstelbare poten (eenvoudiger reinigen onder friteuse)- Elementenrek- Verwijderbare mandhanger (zonder gereedschap)- Afvoerleidingschoonmaakstang- Reinigingsborstel- Proefpakket frituurpanreiniger
Bestel de Pitco Friteuse | SE14S | Elektrisch | 23L | 60°C/190°C | 17kW (3x 400V) | Aftapkraan | Digitaal | 397x875x864/1010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien biedt Pitco een breed en gespecialiseerd programma friteuses waardoor voor elke mogelijke toepassing een perfecte Pitco beschikbaar is.
Solstice SE14S DigitalDeze elektrische SE14S Digital uitvoering uit de Solstice-serie heeft een ruime kuipinhoud 18 - 23 liter met een frituuroppervlak 356 x 356 mm, wat zorgt voor een enorme afbakcapaciteit tot 60 kg per uur.
Daarnaast heeft deze uitvoering programmeerbare digitale bediening, voor nóg meer functionaliteit en precisie als het aankomt op het bereiken de beste en 100% consistente resultaten.
Optimale VerhittingDe elektrische Solstice friteuses gebruiken zeer betrouwbare vaste verwarmingselementen en milieuvriendelijke kwikvrije schakelaars. Voor nauwkeurige temperatuurregeling is de friteuse standaard voorzien een deur een solid-state thermostaat met smeltcyclus en uitkookmodus.
Doordacht OntwerpDe friteuse is standaard voorzien van:
- Kuip en behuizing in hoogwaardig RVS- Vaste verwarmingselementen voor EnergyStarTM**-prestaties- Digitale bediening met 2 timers en smeltcyclus & uitkookmodus- Backup thermostaat- Kwikvrije verwarmingsschakelaars- Hoge temperatuur veiligheidsthermostaat- Afvoerkraanvergrendeling- 32 mm afvoerkraan voor snel aftappen- 229 mm verstelbare poten (eenvoudiger reinigen onder friteuse)- Elementenrek- Verwijderbare mandhanger (zonder gereedschap)- Afvoerleidingschoonmaakstang- Reinigingsborstel- Proefpakket frituurpanreiniger
Specificaties
| Serie | Pitco SOLSTICE |
|---|---|
| Type | SOLSTICE SE14S Digital |
| Verhitting | Elektrisch |
| Kuipen | 1 |
| Bruto inhoud | 18 - 23 liter |
| Kuipformaat | B 356 x D 356 mm |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Temperatuurbereik | 60°C / 190°C |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Programmering | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Indeling onderstel | Draaideur |
| Verstelbare poten | Ja |
| Vermogen | 17 kW |
| Voeding | 3x 380 - 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 91 kg |
| Breedte | 397 mm |
| Diepte | 875 mm |
| Hoogte | 864 / 1010 mm |
Bestel de Pitco Friteuse | SE14S | Elektrisch | 23L | 60°C/190°C | 17kW (3x 400V) | Aftapkraan | Digitaal | 397x875x864/1010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Pitco |
|---|---|
| Artikelnummer | SG14S/LID |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

