Hobart Doorschuifvaatwasser | Ecomax | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400v | 635x742x1480/1960(h)mm
€7.363,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hobart Doorschuifvaatwasser | Ecomax | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400v | 635x742x1480/1960(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€7.363,00 excl. btw
€8.909,23 incl. btw
Of €2.969,74 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hobart |
| Artikelnummer: | ECO-H604B |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele doorschuifvaatwasser uit de ECOMAX-serie Hobart is volledig uitgevoerd in hoogwaardig RVS, zowel intern als extern, en is zeer compleet uitgerust met afvoerpomp, zeeppomp én naglanspomp.
De vaatwasser heeft roterende RVS was- en naspoelarmen en speciale groothoeksproeiers voor een optimaal bereik en gelijkmatige reiniging. De laadhoogte 440 mm maakt de vaatwasser geschikt voor diverse soorten bestek, servies, glaswerk, keukengereedschap én hulpmiddelen als dienbladen en snijplanken.
Let op, de productafbeelding met aan-/afvoertafels en andere toebehoren dient ter illustratie; dergelijke toebehoren zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Hobart Doorschuifvaatwasser | ECOMAX | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400V | 635x742x1480/1960(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De vaatwasser heeft roterende RVS was- en naspoelarmen en speciale groothoeksproeiers voor een optimaal bereik en gelijkmatige reiniging. De laadhoogte 440 mm maakt de vaatwasser geschikt voor diverse soorten bestek, servies, glaswerk, keukengereedschap én hulpmiddelen als dienbladen en snijplanken.
Let op, de productafbeelding met aan-/afvoertafels en andere toebehoren dient ter illustratie; dergelijke toebehoren zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Hobart ECOMAX |
|---|---|
| Type | H604B |
| Mandformaat | 500 x 500 mm |
| Laadhoogte | 440 mm |
| Afvoerpomp | Ja |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Wascycli | 75, 150, 180 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Nee |
| Waterverbruik (per cyclus) | 2,3 liter |
| Tankinhoud | 21 liter |
| Boilervermogen | 6,2 kW |
| Zelfreiniging | Ja |
| Isolatie (behuizing) | Enkelwandig |
| Behuizing | RVS |
| Aansluitwaarde | 6,6 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Breedte | 635 mm |
| Diepte | 742 mm |
| Hoogte | 1480 / 1960 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Hobart Doorschuifvaatwasser | ECOMAX | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400V | 635x742x1480/1960(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hobart |
|---|---|
| Artikelnummer | ECO-H604B |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

