Saro Blastchiller | Odin | 15 Niveaus (en/gn) | 55kg Koelen / 38kg Vriezen | 2kw (400v) | Touchscreen | 800x873x1950(h)mm
€10.050,00
€6.532,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Blastchiller | Odin | 15 Niveaus (en/gn) | 55kg Koelen / 38kg Vriezen | 2kw (400v) | Touchscreen | 800x873x1950(h)mm | 2kW | 440x695x1170(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€10.050,00
U bespaart €3.517,50 (35%)
€6.532,50 excl. btw
€7.904,33 incl. btw
Of €2.634,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 323-4545 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele geavanceerde blastchiller uit de ODIN-serie Saro biedt plaats aan 15 niveaus voor zowel 1/1 GN-formaat als euronorm-/bakerynormformaat (EN600x400), wat het apparaat ideaal maakt voor gebruik in de horeca of in de patissier-/bakkerijwereld.
Dankzij de geforceerde luchtkoeling en een kernthermometer garandeert het apparaat een snelle en gecontroleerde afkoeling bereidingen, met behoud productkwaliteit, smaak en voedselveiligheid. snelkoelen kan het apparaat bijvoorbeeld producten +65 °C koelen naar +10 °C in slechts 89 minuten en shockvriezen kan de temperatuur worden teruggebracht naar –18 °C in slechts 150 minuten.
De blastchiller beschikt over EVCO-regeling met groot touchscreen en uitgebreide programmeer- en diagonsefunctionaliteit voor nauwkeurige besturing, waarbij 4 standaard koel- en vriesprocessen zijn voorgeprogrammeerd om snel te kunnen starten. Daarnaast heeft het apparaat automatische heetgasontdooiing en maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel. En de dikke isolatie en zelfsluitende deur beperken het koudeverlies, voor een constante temperatuur en optimale energie-efficiëntie.
De behuizing en het interieur deze blastchiller zijn uitgevoerd in robuust RVS met geborstelde afwerking en de buitenbodem is verzinkt staal. Deze Saro ODIN blastchiller is dan ook een betrouwbare en geavanceerde oplossing voor keukens waar optimale controle, voedselveiligheid en smaak centraal staan!
Bestel de Saro Blastchiller | ODIN | 15 Niveaus (EN/GN) | 55kg Koelen / 38kg Vriezen | 2kW (400V) | Touchscreen | 800x873x1950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij de geforceerde luchtkoeling en een kernthermometer garandeert het apparaat een snelle en gecontroleerde afkoeling bereidingen, met behoud productkwaliteit, smaak en voedselveiligheid. snelkoelen kan het apparaat bijvoorbeeld producten +65 °C koelen naar +10 °C in slechts 89 minuten en shockvriezen kan de temperatuur worden teruggebracht naar –18 °C in slechts 150 minuten.
De blastchiller beschikt over EVCO-regeling met groot touchscreen en uitgebreide programmeer- en diagonsefunctionaliteit voor nauwkeurige besturing, waarbij 4 standaard koel- en vriesprocessen zijn voorgeprogrammeerd om snel te kunnen starten. Daarnaast heeft het apparaat automatische heetgasontdooiing en maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel. En de dikke isolatie en zelfsluitende deur beperken het koudeverlies, voor een constante temperatuur en optimale energie-efficiëntie.
De behuizing en het interieur deze blastchiller zijn uitgevoerd in robuust RVS met geborstelde afwerking en de buitenbodem is verzinkt staal. Deze Saro ODIN blastchiller is dan ook een betrouwbare en geavanceerde oplossing voor keukens waar optimale controle, voedselveiligheid en smaak centraal staan!
Specificaties
| Serie | Saro ODIN |
|---|---|
| Type | ODIN 15 |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelcapaciteit | ≤ 55 kg |
| Koelcyclus | 89 min. |
| Vriescapaciteit | ≤ 38 kg |
| Vriescyclus | 150 min. |
| Binnenafmetingen | B 440 x D 695 x H 1170 mm |
| Niveaus | 15 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) / EN (600 x 400 mm) |
| Kernthermometer | Ja |
| Koelmiddel | R290 |
| Bediening | Touchscreen |
| Timer | Ja |
| Programmering | Ja |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 70 mm |
| Zelfsluitende deur | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 2 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 210 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 873 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Saro Blastchiller | ODIN | 15 Niveaus (EN/GN) | 55kg Koelen / 38kg Vriezen | 2kW (400V) | Touchscreen | 800x873x1950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 323-4545 |
| EAN / Barcode | 4017337071128 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

