Combisteel Blastchiller | Pro Line | 5 Niveaus (1/1 Gn) | Max. 20kg (koelen) / 15kg (vriezen) | 1.2kw (230v) | 800x750x850(h)mm
€3.910,00
€2.932,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Blastchiller | Pro Line | 5 Niveaus (1/1 Gn) | Max. 20kg (koelen) / 15kg (vriezen) | 1.2kw (230v) | 800x750x850(h)mm | 1.2kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€3.910,00
U bespaart €977,50 (25%)
€2.932,50 excl. btw
€3.548,33 incl. btw
Of €1.182,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5205 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze compacte professionele blastchiller uit de PRO LINE CombiSteel kunnen gerechten super snel worden afgekoeld of ingevroren.
De binnenruimte heeft meerdere niveaus in 1/1 GN-formaat en het apparaat kan zowel koelen max. +90°C naar +3°C als invriezen naar -18°C voor zeer flexibele toepassing. Het apparaat is daarbij voorzien krachtige geforceerde koeling met automatische ontdooiing en geavanceerde digitale bediening.
De blastchiller is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS, zowel de behuizing als de binnenruimte, en daarbij is het apparaat binnen uitgevoerd met afgeronde hoeken, voor eenvoudig schoonmaken. Daarnaast wordt de blastchiller stekkerklaar geleverd en zorgen de stelvoeten voor stabielere plaatsing!
Bestel de CombiSteel Blastchiller | PRO LINE | 5 Niveaus (1/1 GN) | Max. 20kg (Koelen) / 15kg (Vriezen) | 1.2kW (230V) | 800x750x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De binnenruimte heeft meerdere niveaus in 1/1 GN-formaat en het apparaat kan zowel koelen max. +90°C naar +3°C als invriezen naar -18°C voor zeer flexibele toepassing. Het apparaat is daarbij voorzien krachtige geforceerde koeling met automatische ontdooiing en geavanceerde digitale bediening.
De blastchiller is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS, zowel de behuizing als de binnenruimte, en daarbij is het apparaat binnen uitgevoerd met afgeronde hoeken, voor eenvoudig schoonmaken. Daarnaast wordt de blastchiller stekkerklaar geleverd en zorgen de stelvoeten voor stabielere plaatsing!
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -18ºC / +3ºC |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelcapaciteit | Max. 20 kg |
| Koelcyclus | 90 min. |
| Vriescapaciteit | Max. 15 kg |
| Vriescyclus | 240 min. |
| Niveaus | 5 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Kernthermometer | Ja |
| Omgevingstemperatuur | Max. 35°C |
| Koelmiddel | R452a (800 g) |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 65 dB(A) |
| Aansluitwaarde | 1,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 132 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de CombiSteel Blastchiller | PRO LINE | 5 Niveaus (1/1 GN) | Max. 20kg (Koelen) / 15kg (Vriezen) | 1.2kW (230V) | 800x750x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5205 |
| EAN / Barcode | 6017429641688 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




