Hendi Barbecue | Xantos | Propaangas | 2 Roosters (540x540) | 2 Branders | 9.5kw | 770x710x870(h)mm
€750,00
€637,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Barbecue | Xantos | Propaangas | 2 Roosters (540x540) | 2 Branders | 9.5kw | 770x710x870(h)mm | 9.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€750,00
U bespaart €112,50 (15%)
€637,50 excl. btw
€771,38 incl. btw
Of €257,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 148624 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Hendi Barbecue | Xantos | Propaangas | 2 Roosters (540x540) | 2 Branders | 9.5kw | 770x710x870(h)mm van Hendi is een professionele oplossing uit de categorie Professionele Barbecues. Voorzien van een vermogen van 9.5 kW. Extra voordelen: op wielen, LED-verlichting. wordt geleverd met 12 maanden garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Hendi professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
De XANTOS gasbarbecue HENDI biedt in diverse opzichten een zeer praktisch apparaat: geavanceerde brandertechniek, eenvoudig te vervoeren en een luxe ontwerp in RVS met geborstelde afwerking of hoogwaardige zwarte coating. Dit en meer maakt de barbecue ideaal voor bijvoorbeeld catering, feesten, festivals of gewoon op je terras of andere buitenruimte.Geavanceerde BrandertechniekDe barbecue werkt op propaangas en heeft 2 branders met een totaal vermogen 9,5 kW, thermokoppel en piëzo ontsteking, waarbij de geavanceerde PowerGrill-brandertechniek samen met het doordachte interne ontwerp zorgt dat de branders volledig gelijkmatig en tegelijk krachtig verhitten.
Daarnaast bevinden de branders zich in een winddichte bak, zodat harde wind geen invloed heeft, en kan de barbecue zeer hoge temperatuur bereiken die een flinke productiecapaciteit mogelijk maakt.
Eenvoudig ReinigenDe hoge temperatuur zorgt ook dat vet en vervuiling nauwelijks kans hebben zich onder het grilloppervlak op te hopen, wat samen met de afneembare schuin aflopende roosters met goot in het midden schoonmaken en onderhouden extra makkelijk maakt.
Ongekend GebruiksgemakDe XANTOS barbecue is voorzien een totaal grilloppervlak 540 x 540 mm, verdeeld over 2 verwijderbare roosters. Bovendien staat de barbecue op een eenvoudig demonteerbare poten en (draag)beugels aan de zijkanten, voor eenvoudig verplaatsen en transporteren. Daarbij kunnen de beugels aan de zijkanten tijdens het barbecueën ook worden gebruikt als ophangrek voor barbecuegereedschap.
Dit alles maakt de HENDI XANTOS een zéér praktische, krachtige en flexibele professionele gasbarbecue. En het apparaat wordt compleet geleverd inclusief gasslang en drukregelaar!
Specificaties
| Type | HENDI XANTOS |
|---|---|
| Verhitting | Propaangas |
| Branders / kookpunten | 2 |
| Afwerking oppervlak | Roosters (RVS) |
| Formaat oppervlak | B 540 x D 540 mm |
| Windbescherming | Ja |
| Ontsteking | Piëzo ontsteking |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang | Ja |
| Onderstel | Poten |
| Materiaal | RVS |
| Verstelbare poten | Nee |
| Wielen | Nee |
| Toepassing | Buiten |
| Vermogen | 9,5 kW (2x 4,75 kW) |
| Gewicht | 27 kg |
| Breedte | 770 mm |
| Diepte | 710 mm |
| Hoogte | 870 mm |
Bestel de HENDI Barbecue | XANTOS | Propaangas | 2 Roosters (540x540) | 2 Branders | 9.5kW | 770x710x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 148624 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


