Hendi Paëllabrander | Fiësta | Propaangas | 1 Brander | 4.8kw | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | Incl. Paëllapan | 600x600x870(h)mm
€795,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Paëllabrander | Fiësta | Propaangas | 1 Brander | 4.8kw | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | Incl. Paëllapan | 600x600x870(h)mm | 4.8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€795,00 excl. btw
€961,95 incl. btw
Of €320,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 146002 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De FIËSTA 600 paëllabrander HENDI is ideaal voor het bereiden de meest heerlijke paëlla, bijvoorbeeld voor catering, feesten, markten, festivals of gewoon op je terras of andere buitenruimte.
Het apparaat werkt op propaangas en heeft 1 ronde brander met een vermogen 4,8 kW, een verbruik ca. 334 g/u. en is voorzien piëzo ontsteking en regeling met een stevige draaiknop. Ook is de paëllabrander voorzien thermokoppel en is de branderunit demontabel voor eenvoudig reinigen.
De behuizing is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en het onderstel is zo ingericht dat er precies ruimte is voor een gasfles 5 of 6 kg. De FIËSTA 600 paëllabrander wordt bovendien geleverd inclusief gasslang, drukregelaar én paëllapan Ø 600 mm!
Bestel de HENDI Paëllabrander | FIËSTA | Propaangas | 1 Brander | 4.8kW | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | Incl. Paëllapan | 600x600x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat werkt op propaangas en heeft 1 ronde brander met een vermogen 4,8 kW, een verbruik ca. 334 g/u. en is voorzien piëzo ontsteking en regeling met een stevige draaiknop. Ook is de paëllabrander voorzien thermokoppel en is de branderunit demontabel voor eenvoudig reinigen.
De behuizing is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en het onderstel is zo ingericht dat er precies ruimte is voor een gasfles 5 of 6 kg. De FIËSTA 600 paëllabrander wordt bovendien geleverd inclusief gasslang, drukregelaar én paëllapan Ø 600 mm!
Specificaties
| Serie | HENDI FIËSTA |
|---|---|
| Type | FIËSTA 600 |
| Verhitting | Propaangas |
| Branders / kookpunten | 1 |
| Ontsteking | Piëzo |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang | Nee |
| Onderstel | Open kast |
| Materiaal | RVS |
| Toepassing | Buiten |
| Vermogen | 4,8 kW |
| Gewicht | 19,9 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 870 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de HENDI Paëllabrander | FIËSTA | Propaangas | 1 Brander | 4.8kW | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | Incl. Paëllapan | 600x600x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 146002 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


