Buffalo Barbecue | Houtskool | Rooster (980x300) | 1000x320x900(h)mm
€282,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Barbecue | Houtskool | Rooster (980x300) | 1000x320x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€282,00 excl. btw
€341,22 incl. btw
Of €113,74 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | FT690 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Sterk, duurzaam en stijlvol: de Buffalo houtskoolbarbecue is de perfecte buitenoplossing voor het produceren kenmerkende rokerige BBQ-smaken het grillen favorieten als hamburgers, kip en spiesjes.
Met het grote oppervlak is er voldoende ruimte om een grote verscheidenheid aan producten te bereiden en als je klaar bent, is de barbecue ook eenvoudig te demonteren en te vervoeren. Dit maakt de Buffalo BBQ een fantastische oplossing is voor feesten, festivals en evenement- of thuiscatering.
Bestel de Buffalo Barbecue | Houtskool | Rooster (980x300) | 1000x320x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met het grote oppervlak is er voldoende ruimte om een grote verscheidenheid aan producten te bereiden en als je klaar bent, is de barbecue ook eenvoudig te demonteren en te vervoeren. Dit maakt de Buffalo BBQ een fantastische oplossing is voor feesten, festivals en evenement- of thuiscatering.
Specificaties
| Verhitting | Houtskool |
|---|---|
| Afwerking oppervlak | Rooster (RVS) |
| Formaat oppervlak | B 980 x D 300 mm |
| Onderstel | Poten |
| Wielen | Nee |
| Toepassing | Buiten |
| Gewicht | 12,7 kg |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Hoogte | 900 mm |
Bestel de Buffalo Barbecue | Houtskool | Rooster (980x300) | 1000x320x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | FT690 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


