Hendi Paëllabrander | Fiësta XL | Propaangas | 1 Brander | 7kw | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | Wielen (geremd) | Incl. Paëllapan | 1180x810x1000(h)mm
€1.495,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Paëllabrander | Fiësta XL | Propaangas | 1 Brander | 7kw | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | Wielen (geremd) | Incl. Paëllapan | 1180x810x1000(h)mm | 7kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.495,00 excl. btw
€1.808,95 incl. btw
Of €602,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 146842 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze bijzonder praktische HENDI FIËSTA XL paëllabrander op extra groot verrijdbaar onderstel is ideaal voor het bereiden de meest heerlijke paëlla, bijvoorbeeld voor catering, feesten, markten, festivals of gewoon op je terras of andere buitenruimte.
Het apparaat werkt op propaangas en heeft een krachtige ronde brander met dubbele ring, een vermogen 7 kW en een verbruik ca. 489 g/u. Het vermogen de brander kan eenvoudig worden bediend met de stevige draaiknop en voor optimaal veilig en comfortabel gebruik heeft het apparaat piëzo-ontsteking en thermokoppelbeveiliging.
Het extra ruime onderstel waarin de paëllabrander is verwerkt, biedt niet alleen ruimte aan zeer grote paëllapannen, maar laat daarnaast ook extra werkruimte over om allerlei ingrediënten en/of hulpmiddelen altijd binnen handbereik en klaar voor gebruik te hebben. En de brandereenheid kan volledig worden verwijderd, voor eenvoudiger schoonmaken.
De brandertechniek is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en het onderstel is gemaakt stevig plaatstaal met zwarte poedercoating. Het onderstel is voorzien een verdiepte gasfleshouder, zodat de gasfles veilig onder de brander kan worden geplaatst. Samen met de geremde zwenkwielen zorgt dit voor optimaal gebruiksgemak. En de FIËSTA XL paëllabrander wordt bovendien geleverd inclusief gasslang, drukregelaar én paëllapan Ø 800 mm!
Bestel de HENDI Paëllabrander | FIËSTA XL | Propaangas | 1 Brander | 7kW | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | Wielen (Geremd) | Incl. Paëllapan | 1180x810x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat werkt op propaangas en heeft een krachtige ronde brander met dubbele ring, een vermogen 7 kW en een verbruik ca. 489 g/u. Het vermogen de brander kan eenvoudig worden bediend met de stevige draaiknop en voor optimaal veilig en comfortabel gebruik heeft het apparaat piëzo-ontsteking en thermokoppelbeveiliging.
Het extra ruime onderstel waarin de paëllabrander is verwerkt, biedt niet alleen ruimte aan zeer grote paëllapannen, maar laat daarnaast ook extra werkruimte over om allerlei ingrediënten en/of hulpmiddelen altijd binnen handbereik en klaar voor gebruik te hebben. En de brandereenheid kan volledig worden verwijderd, voor eenvoudiger schoonmaken.
De brandertechniek is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en het onderstel is gemaakt stevig plaatstaal met zwarte poedercoating. Het onderstel is voorzien een verdiepte gasfleshouder, zodat de gasfles veilig onder de brander kan worden geplaatst. Samen met de geremde zwenkwielen zorgt dit voor optimaal gebruiksgemak. En de FIËSTA XL paëllabrander wordt bovendien geleverd inclusief gasslang, drukregelaar én paëllapan Ø 800 mm!
Specificaties
| Serie | HENDI FIËSTA |
|---|---|
| Type | FIËSTA XL |
| Verhitting | Propaangas |
| Branders / kookpunten | 1 |
| Ontsteking | Piëzo |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang | Nee |
| Onderstel | Open |
| Materiaal | Plaatstaal, RVS |
| Wielen | Ja |
| Toepassing | Buiten |
| Vermogen | 7 kW |
| Gewicht | 60,9 kg |
| Breedte | 1180 mm |
| Diepte | 810 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de HENDI Paëllabrander | FIËSTA XL | Propaangas | 1 Brander | 7kW | Piëzo Ontsteking | Open Onderstel | Wielen (Geremd) | Incl. Paëllapan | 1180x810x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 146842 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


