Saro High Speed Grill | Broilygrill | Gas | Oppervlak 696x380 (rvs) | ≤850°c | 12.8kw | Waakvlam/piëzo | 980x630x745(h)mm
€9.600,00
€6.240,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro High Speed Grill | Broilygrill | Gas | Oppervlak 696x380 (rvs) | ≤850°c | 12.8kw | Waakvlam/piëzo | 980x630x745(h)mm | 12.8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€9.600,00
U bespaart €3.360,00 (35%)
€6.240,00 excl. btw
€7.550,40 incl. btw
Of €2.516,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 423-7000 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Saro BroilyGrill high speed grill is ontwikkeld voor professionele keukens waar snelheid, kracht en grillkwaliteit samenkomen. Deze bijzonder krachtige grill maakt gebruik keramische gasbranders die temperaturen tot 850°C bereiken, waardoor gerechten in aanzienlijk kortere tijd worden bereid. Dankzij de efficiënte werking wordt tot 50% op kooktijd bespaard en neemt rook- en geurontwikkeling met circa 80% af ten opzichte traditionele gasgrills.
De grill is uitgerust met hoogwaardige RVS roosters, met een totaal oppervlak 696 x 380 mm, die in acht verschillende hoogtes verstelbaar zijn, zodat de bereiding nauwkeurig kan worden afgestemd op diverse producten. De piëzo-ontsteking met waakvlam zorgt voor een snelle en betrouwbare start, terwijl de hoge temperaturen garant staan voor een perfecte grilling en optimale smaakontwikkeling.
De uitschuifbare opvangbak, die met water kan worden gevuld voor passieve bevochtiging, helpt het reduceren vetverbranding, vereenvoudigt het reinigen en draagt aan extra malsheid. En dankzij de geïntegreerde aftapkraan kan deze eenvoudig worden geleegd. De volledig RVS constructie zorgt verder voor duurzaamheid en een professionele uitstraling, geschikt voor intensief dagelijks gebruik.
De Saro BroilyGrill wordt standaard geleverd met voorbereiding voor aansluiting op aardgas, maar een ombouwset is bijgesloten om het apparaat eenvoudig te kunnen laten aanpassen naar aansluiting op propaangas, voor optimale flexibiliteit.
Bestel de Saro High Speed Grill | BroilyGrill | Gas | Oppervlak 696x380 (RVS) | ≤850°C | 12.8kW | Waakvlam/Piëzo | 980x630x745(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De grill is uitgerust met hoogwaardige RVS roosters, met een totaal oppervlak 696 x 380 mm, die in acht verschillende hoogtes verstelbaar zijn, zodat de bereiding nauwkeurig kan worden afgestemd op diverse producten. De piëzo-ontsteking met waakvlam zorgt voor een snelle en betrouwbare start, terwijl de hoge temperaturen garant staan voor een perfecte grilling en optimale smaakontwikkeling.
De uitschuifbare opvangbak, die met water kan worden gevuld voor passieve bevochtiging, helpt het reduceren vetverbranding, vereenvoudigt het reinigen en draagt aan extra malsheid. En dankzij de geïntegreerde aftapkraan kan deze eenvoudig worden geleegd. De volledig RVS constructie zorgt verder voor duurzaamheid en een professionele uitstraling, geschikt voor intensief dagelijks gebruik.
De Saro BroilyGrill wordt standaard geleverd met voorbereiding voor aansluiting op aardgas, maar een ombouwset is bijgesloten om het apparaat eenvoudig te kunnen laten aanpassen naar aansluiting op propaangas, voor optimale flexibiliteit.
Specificaties
| Type | Saro BroilyGrill |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Aardgas |
| Formaat bakoppervlak | 3x B 232 x D 380 mm |
| Materiaal bakoppervlak | RVS |
| Afwerking bakoppervlak | Draadrooster |
| Hoogte verstelbaar | Ja |
| Temperatuurbereik | ≤ 850°C |
| Bediening | Analoog |
| Ontsteking | Waakvlam, piëzo |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Onderstel | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Bijgesloten | Ombouwset propaangas |
| Vermogen | 12,8 kW |
| Gewicht | 87 kg |
| Breedte | 980 mm |
| Diepte | 450 / 630 mm |
| Hoogte | 745 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Saro High Speed Grill | BroilyGrill | Gas | Oppervlak 696x380 (RVS) | ≤850°C | 12.8kW | Waakvlam/Piëzo | 980x630x745(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 423-7000 |
| EAN / Barcode | 4017337069484 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




