Combisteel Blastschiller | Pro Line | 10 Niveaus (1/1 Gn) | Max. 30kg (koelen) / 25kg (vriezen) | 2.2kw (230v) | 800x750x1410(h)mm
€5.520,00
€4.140,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Blastschiller | Pro Line | 10 Niveaus (1/1 Gn) | Max. 30kg (koelen) / 25kg (vriezen) | 2.2kw (230v) | 800x750x1410(h)mm | 2.2kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.520,00
U bespaart €1.380,00 (25%)
€4.140,00 excl. btw
€5.009,40 incl. btw
Of €1.669,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5215 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze ruime professionele blastchiller uit de PRO LINE CombiSteel kunnen gerechten super snel worden afgekoeld of ingevroren.
De binnenruimte heeft meerdere niveaus in 1/1 GN-formaat en het apparaat kan zowel koelen max. +90°C naar +3°C als invriezen naar -18°C voor zeer flexibele toepassing. Het apparaat is daarbij voorzien krachtige geforceerde koeling met automatische ontdooiing, geavanceerde digitale bediening en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
De blastchiller is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS, zowel de behuizing als de binnenruimte, en daarbij is het apparaat binnen uitgevoerd met afgeronde hoeken, voor eenvoudig schoonmaken. Daarnaast wordt de blastchiller stekkerklaar geleverd en zorgen de stevige verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing!
Bestel de CombiSteel Blastschiller | PRO LINE | 10 Niveaus (1/1 GN) | Max. 30kg (Koelen) / 25kg (Vriezen) | 2.2kW (230V) | 800x750x1410(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De binnenruimte heeft meerdere niveaus in 1/1 GN-formaat en het apparaat kan zowel koelen max. +90°C naar +3°C als invriezen naar -18°C voor zeer flexibele toepassing. Het apparaat is daarbij voorzien krachtige geforceerde koeling met automatische ontdooiing, geavanceerde digitale bediening en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
De blastchiller is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS, zowel de behuizing als de binnenruimte, en daarbij is het apparaat binnen uitgevoerd met afgeronde hoeken, voor eenvoudig schoonmaken. Daarnaast wordt de blastchiller stekkerklaar geleverd en zorgen de stevige verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing!
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -18ºC / +3ºC |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelcapaciteit | Max. 30 kg |
| Koelcyclus | 90 min. |
| Vriescapaciteit | Max. 25 kg |
| Vriescyclus | 240 min. |
| Niveaus | 10 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Kernthermometer | Ja |
| Omgevingstemperatuur | Max. 38°C |
| Koelmiddel | R290 (150 g) |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 65 dB(A) |
| Aansluitwaarde | 2,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 211 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Hoogte | 1410 mm |
Bestel de CombiSteel Blastschiller | PRO LINE | 10 Niveaus (1/1 GN) | Max. 30kg (Koelen) / 25kg (Vriezen) | 2.2kW (230V) | 800x750x1410(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5215 |
| EAN / Barcode | 6017446135122 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





