Saro Blastchiller | 5 Niveaus (en/gn) | Max. 23kg (koelen) / 12kg (vriezen) | 0.72kw (230v) | Wielen | 750x750x940(h)mm
€4.640,00
€3.016,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Blastchiller | 5 Niveaus (en/gn) | Max. 23kg (koelen) / 12kg (vriezen) | 0.72kw (230v) | Wielen | 750x750x940(h)mm | 0.72kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.640,00
U bespaart €1.624,00 (35%)
€3.016,00 excl. btw
€3.649,36 incl. btw
Of €1.216,45 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 455-1505 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
3 instelbare temperatuurniveaus,
Snelle koeling: 40 kg +70 tot +3 ° C in 90 minuten.,
Invriezen: 28 kg +70 tot -18 ° C in 240 minuten.,
Digitale display,
Kerntemperatuurvoeler,
Timer functie,
Koelmiddel R452a (GWP 2140), 1500 g, 3.210 CO2-equivalent,
Gewicht: 98 kg,
Afmetingen: B 750 mm x L 750 mm x H 940 mm
Capaciteit: 100 liter,
Temp. +3 / -40 ° C,
Aansluiting: 230 V - 50 Hz - 0,72 kW
Bestel de Saro Blastchiller | 5 Niveaus (EN/GN) | Max. 23kg (Koelen) / 12kg (Vriezen) | 0.72kW (230V) | Wielen | 750x750x940(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Snelle koeling: 40 kg +70 tot +3 ° C in 90 minuten.,
Invriezen: 28 kg +70 tot -18 ° C in 240 minuten.,
Digitale display,
Kerntemperatuurvoeler,
Timer functie,
Koelmiddel R452a (GWP 2140), 1500 g, 3.210 CO2-equivalent,
Gewicht: 98 kg,
Afmetingen: B 750 mm x L 750 mm x H 940 mm
Capaciteit: 100 liter,
Temp. +3 / -40 ° C,
Aansluiting: 230 V - 50 Hz - 0,72 kW
Specificaties
| Temperatuurbereik | -18°C / +10°C |
|---|---|
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelcapaciteit | Max. 23 kg |
| Koelcyclus | 110 min |
| Vriescapaciteit | Max. 12 kg |
| Vriescyclus | 250 min |
| Niveaus | 5 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) / EN (600 x 400 mm) |
| Kernthermometer | Ja |
| Koelmiddel | R452a (1500 g) |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Materiaal | RVS (extern/intern) |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,72 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 98 kg |
| Breedte | 750 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Hoogte | 890 / 910 mm |
Bestel de Saro Blastchiller | 5 Niveaus (EN/GN) | Max. 23kg (Koelen) / 12kg (Vriezen) | 0.72kW (230V) | Wielen | 750x750x940(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 455-1505 |
| EAN / Barcode | 4017337047949 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

