Buffalo Contact-/paninigrill | Bistro | Dubbel | Gegroefd Oppervlak (gietijzer) | 100°c/300°c | 2.9kw (230v) | 570x310x200(h)mm
€386,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Contact-/paninigrill | Bistro | Dubbel | Gegroefd Oppervlak (gietijzer) | 100°c/300°c | 2.9kw (230v) | 570x310x200(h)mm | 2.9kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€386,00 excl. btw
€467,06 incl. btw
Of €155,69 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CU604 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze betrouwbare contactgrill uit de BISTRO serie Buffalo combineert een robuuste RVS constructie met geribbelde geëmailleerde gietijzeren platen, voor langdurig gebruik en uitzonderlijke grillresultaten. Met de verstelbare draaibare kop en variabele verwarmingsknoppen voor verschillende diktes en temperaturen, heb je volledige controle over het hele grillproces.
De zware grillplaten zijn perfect voor dagelijks commercieel gebruik en vormen een ideaal antiaanbak-kookoppervlak, zonder dat inbranden nodig is. Dankzij het geribbelde ontwerp krijgt het voedsel mooie grillstrepen, voor een premium gegrild uiterlijk. De platen leiden bovendien overtollig vet naar de lekbak, waardoor het vetgehalte in het voedsel afneemt en de platen klaar blijven voor het volgende item.
De grill wordt geleverd met een verwijderbare vetopvangbak voor eenvoudig schoonmaken. De handmatige bedieningselementen zijn aan de voorkant geplaatst, zodat de platen onafhankelijk kunnen worden bediend en snel kunnen opwarmen wanneer dat nodig is.
Bestel de Buffalo Contact-/Paninigrill | BISTRO | Dubbel | Gegroefd Oppervlak (Gietijzer) | 100°C/300°C | 2.9kW (230V) | 570x310x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De zware grillplaten zijn perfect voor dagelijks commercieel gebruik en vormen een ideaal antiaanbak-kookoppervlak, zonder dat inbranden nodig is. Dankzij het geribbelde ontwerp krijgt het voedsel mooie grillstrepen, voor een premium gegrild uiterlijk. De platen leiden bovendien overtollig vet naar de lekbak, waardoor het vetgehalte in het voedsel afneemt en de platen klaar blijven voor het volgende item.
De grill wordt geleverd met een verwijderbare vetopvangbak voor eenvoudig schoonmaken. De handmatige bedieningselementen zijn aan de voorkant geplaatst, zodat de platen onafhankelijk kunnen worden bediend en snel kunnen opwarmen wanneer dat nodig is.
Specificaties
| Serie | BUFFALO BISTRO |
|---|---|
| Uitvoering | Dubbel |
| Verhitting | Elektrisch |
| Materiaal bakoppervlak | Gietijzer |
| Afwerking bakoppervlak | Gegroefd |
| Temperatuurbereik | 100°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Spatrand | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS AISI-430 |
| Vermogen | 2,9 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 27,8 kg |
| Breedte | 570 mm |
| Diepte | 310 mm |
| Hoogte | 200 mm |
Bestel de Buffalo Contact-/Paninigrill | BISTRO | Dubbel | Gegroefd Oppervlak (Gietijzer) | 100°C/300°C | 2.9kW (230V) | 570x310x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CU604 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


