Saro Contact-/paninigrill | Pg-serie | Dubbel | Glad/gegroefd Oppervlak 480x230 (gietijzer) | 50°c/300°c | 3.6kw (230v) | 580x384x203(h)mm
€520,00
€338,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Contact-/paninigrill | Pg-serie | Dubbel | Glad/gegroefd Oppervlak 480x230 (gietijzer) | 50°c/300°c | 3.6kw (230v) | 580x384x203(h)mm | 3.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€520,00
U bespaart €182,00 (35%)
€338,00 excl. btw
€408,98 incl. btw
Of €136,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 443-10101 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele dubbele contactgrill uit de PG-SERIE Saro is ontworpen voor intensief gebruik in de horeca en perfect voor het bereiden vlees, groenten, sandwiches en nog veel meer.
Het apparaat combineert een robuuste RVS behuizing met duurzame gietijzeren grillplaten, verdeeld over 2 apart afsluitbare zones. De bovenste grillplaten zijn gegroefd voor het creëren een klassiek grillpatroon, terwijl de gladde doorlopende onderplaat zorgt voor gelijkmatige verhitting. De geïsoleerde handvatten garanderen daarbij veilig en comfortabel gebruik, zelfs hoge temperaturen.
Het temperatuurbereik 50°C/300°C is onafhankelijk per zonein te stellen met de stevige hittebestendige draaiknoppen, waarbij de LED-indicatoren de status het apparaat per zone duidelijk weergeven. En de grillplaten zijn eenvoudig te reinigen, voor optimaal gebruiksgemak!
Bestel de Saro Contact-/Paninigrill | PG-SERIE | Dubbel | Glad/Gegroefd Oppervlak 480x230 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 3.6kW (230V) | 580x384x203(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat combineert een robuuste RVS behuizing met duurzame gietijzeren grillplaten, verdeeld over 2 apart afsluitbare zones. De bovenste grillplaten zijn gegroefd voor het creëren een klassiek grillpatroon, terwijl de gladde doorlopende onderplaat zorgt voor gelijkmatige verhitting. De geïsoleerde handvatten garanderen daarbij veilig en comfortabel gebruik, zelfs hoge temperaturen.
Het temperatuurbereik 50°C/300°C is onafhankelijk per zonein te stellen met de stevige hittebestendige draaiknoppen, waarbij de LED-indicatoren de status het apparaat per zone duidelijk weergeven. En de grillplaten zijn eenvoudig te reinigen, voor optimaal gebruiksgemak!
Specificaties
| Serie | Saro PG-SERIE |
|---|---|
| Type | PG 2 GG |
| Uitvoering | Dubbel |
| Formaat bakoppervlak | 480 x 230 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Gietijzer |
| Afwerking bakoppervlak | Glad (onder), gegroefd (boven) |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Spatrand | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 3,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 24 kg |
| Breedte | 580 mm |
| Diepte | 384 mm |
| Hoogte | 203 mm |
Bestel de Saro Contact-/Paninigrill | PG-SERIE | Dubbel | Glad/Gegroefd Oppervlak 480x230 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 3.6kW (230V) | 580x384x203(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 443-10101 |
| EAN / Barcode | 4017337070381 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

