Bartscher Modulaire Bakkerij Oven | Hc6040 | 8 Niveaus (en600x400) | Elektrisch | 30°c/250°c | 19.1kw (400v) | Bevochtiging (automatisch) | Zelfreiniging | Stapelbaar | Touchscreen + Wifi | 980x900x1000(h)mm
€15.498,00
€11.623,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Modulaire Bakkerij Oven | Hc6040 | 8 Niveaus (en600x400) | Elektrisch | 30°c/250°c | 19.1kw (400v) | Bevochtiging (automatisch) | Zelfreiniging | Stapelbaar | Touchscreen + Wifi | 980x900x1000(h)mm | 19.1kW
GRATIS VERZENDING
€15.498,00
U bespaart €3.874,50 (25%)
€11.623,50 excl. btw
€14.064,44 incl. btw
Of €4.688,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 117906 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze premium professionele bakkerij oven Bartscher biedt een ruime capaciteit aan euronorm/bakerynorm-formaat en is voorzien de laatste technologie. Het heldere touchscreen en de meerkleurige LED-indicator maken een intuïtieve bediening met extra optische signalen mogelijk.
Programmering & WiFiHet apparaat is heeft 15 voorgeïnstalleerde programma's, maar met ruimte voor wel 84 zelf in te stellen programma's is de oven volledig te personaliseren en precies af te stellen op jouw producten. Per programma kunnen er maximaal 6 bakfasen worden ingesteld met parameters als temperatuur, tijd, luchtintensiteit, ventilatorsnelheid, type en intensiteit bevochtiging, positie dampafzuiging, voorverwarmen, afkoelen, etc. Met de USB- en WiFi-aansluitingen zijn deze programma's bovendien eenvoudig te delen en/of uit te wisselen tussen ovens.
Perfecte WarmteverdelingHet ontwerp de bakkamer en de plaatsing de extra grote ventilator zorgt voor zeer gelijkmatige hitteverdeling, ook een volledig gevulde bakkamer. Deze professionele oven beschikt verder over verschillende andere opties voor een optimaal bakproces, volledig afgestemd op jouw producten en gerecht, zoals ventilatorstop na het beluchtingsproces, (instelbare) snelle verandering de ventilatorrichting, instelbaar type beluchting en beluchtingssysteem instelbaar.
Bevochtiging & Uitgebreide FunctiesDe heteluchtoven heeft perfect op allerlei soorten bakproducten afgestemde dubbele automatische stoomopwekking: naar keuze directe inspuiting of de externe Steam-Box. Bovendien zorgt de AirFresh-Box de oven door de mogelijkheid de luchtvochtigheid extra snel te verlagen voor een ongekend knapperige buitenkant, wanneer jij dat wilt.
En de oven kan vooruit worden geprogrammeerd met automatische inschakeling de timer, automatisch voorverwarmen en na afronding het bakproces ook automatisch afkoelen. Zo kan je bijvoorbeeld de oven uren te voren volladen en op het door jou gekozen moment heb je perfect, volledig volgens jouw geprogrammeerde wensen bereide producten.
ZelfreinigingDe uitneembare draagrails en achterwand, het wegklapbare glas de de deur en de condensopvangbak onder de deur zorgen voor eenvoudig handmatig schoonmaken. Maar nog veel makkelijker is het zelfreinigingsprogramma met hoge druk, dat zorgt dat de volledige bakkamer zichzelf grondig reinigt en tegelijkertijd daarvoor zo min mogelijk water gebruikt.
Apparatuurcombinatie & OnderstellenDaarnaast is er een aanpasframe beschikbaar om de oven twee extra niveaus te voorzien en zijn er diverse soorten onderstellen en installatiekits beschikbaar voor deze professionele Bartscher heteluchtoven, waarmee deze oven zelfs gestapeld gecombineerd met rijskasten, afzuiging meer dezelfde of zelfs andere Bartscher ovens kan worden gebruikt.
Let op, moet worden geïnstalleerd door een gekwalificeerd installateur met geschikte waterontharder en bijbehorende installatiekit LB020 of één de andere installatiekits gecombineerd plaatsen ovens, rijskasten, etc.
Bestel de Bartscher Modulaire Bakkerij Oven | HC6040 | 8 Niveaus (EN600x400) | Elektrisch | 30°C/250°C | 19.1kW (400V) | Bevochtiging (Automatisch) | Zelfreiniging | Stapelbaar | Touchscreen + WiFi | 980x900x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Programmering & WiFiHet apparaat is heeft 15 voorgeïnstalleerde programma's, maar met ruimte voor wel 84 zelf in te stellen programma's is de oven volledig te personaliseren en precies af te stellen op jouw producten. Per programma kunnen er maximaal 6 bakfasen worden ingesteld met parameters als temperatuur, tijd, luchtintensiteit, ventilatorsnelheid, type en intensiteit bevochtiging, positie dampafzuiging, voorverwarmen, afkoelen, etc. Met de USB- en WiFi-aansluitingen zijn deze programma's bovendien eenvoudig te delen en/of uit te wisselen tussen ovens.
Perfecte WarmteverdelingHet ontwerp de bakkamer en de plaatsing de extra grote ventilator zorgt voor zeer gelijkmatige hitteverdeling, ook een volledig gevulde bakkamer. Deze professionele oven beschikt verder over verschillende andere opties voor een optimaal bakproces, volledig afgestemd op jouw producten en gerecht, zoals ventilatorstop na het beluchtingsproces, (instelbare) snelle verandering de ventilatorrichting, instelbaar type beluchting en beluchtingssysteem instelbaar.
Bevochtiging & Uitgebreide FunctiesDe heteluchtoven heeft perfect op allerlei soorten bakproducten afgestemde dubbele automatische stoomopwekking: naar keuze directe inspuiting of de externe Steam-Box. Bovendien zorgt de AirFresh-Box de oven door de mogelijkheid de luchtvochtigheid extra snel te verlagen voor een ongekend knapperige buitenkant, wanneer jij dat wilt.
En de oven kan vooruit worden geprogrammeerd met automatische inschakeling de timer, automatisch voorverwarmen en na afronding het bakproces ook automatisch afkoelen. Zo kan je bijvoorbeeld de oven uren te voren volladen en op het door jou gekozen moment heb je perfect, volledig volgens jouw geprogrammeerde wensen bereide producten.
ZelfreinigingDe uitneembare draagrails en achterwand, het wegklapbare glas de de deur en de condensopvangbak onder de deur zorgen voor eenvoudig handmatig schoonmaken. Maar nog veel makkelijker is het zelfreinigingsprogramma met hoge druk, dat zorgt dat de volledige bakkamer zichzelf grondig reinigt en tegelijkertijd daarvoor zo min mogelijk water gebruikt.
Apparatuurcombinatie & OnderstellenDaarnaast is er een aanpasframe beschikbaar om de oven twee extra niveaus te voorzien en zijn er diverse soorten onderstellen en installatiekits beschikbaar voor deze professionele Bartscher heteluchtoven, waarmee deze oven zelfs gestapeld gecombineerd met rijskasten, afzuiging meer dezelfde of zelfs andere Bartscher ovens kan worden gebruikt.
Let op, moet worden geïnstalleerd door een gekwalificeerd installateur met geschikte waterontharder en bijbehorende installatiekit LB020 of één de andere installatiekits gecombineerd plaatsen ovens, rijskasten, etc.
Specificaties
| Serie | Bartscher HC6040 |
|---|---|
| Type | HC6040-8 |
| Uitvoering | Elektrisch |
| Bevochtiging | Automatisch / handmatig |
| Bevochtigingsmethode | Vochtinjectie (direct), SteamBox (indirect), programmeerbaar |
| Verhitting | Hetelucht |
| Temperatuurbereik | 30°C / 250°C |
| Aantal niveaus | 8 |
| Niveauformaat | EN (600 x 400 mm) |
| Tussenruimte | 90 mm |
| Bediening | Touchscreen (7") |
| Programmering | Ja |
| Timer | Ja |
| Ventilatoren | 1 |
| Ventilatorsnelheden | 10 |
| Ventilatorrichtingwisseling | Ja |
| Kernthermometer | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Zelfreiniging | Ja |
| Materiaal | RVS (behuizing/bakkamer), dubbelglas (deur) |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Connectiviteit | Ethernet, USB, WiFi |
| Vermogen | 19,1 kW |
| Voeding | 400 V |
| Gewicht | 187,5 kg |
| Breedte | 980 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. installatiekit + ontharder) |
Bestel de Bartscher Modulaire Bakkerij Oven | HC6040 | 8 Niveaus (EN600x400) | Elektrisch | 30°C/250°C | 19.1kW (400V) | Bevochtiging (Automatisch) | Zelfreiniging | Stapelbaar | Touchscreen + WiFi | 980x900x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 117906 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


