Gmg Modulaire Bakkerij Oven | Gala | 9 Niveaus (en600x400) | Elektrisch | 40°c/375°c | 17.5kw (400v) | Bevochtiging (handmatig) | Incl. Rijskast | 850x1400x1900(h)mm
€8.950,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gmg Modulaire Bakkerij Oven | Gala | 9 Niveaus (en600x400) | Elektrisch | 40°c/375°c | 17.5kw (400v) | Bevochtiging (handmatig) | Incl. Rijskast | 850x1400x1900(h)mm | 17.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€8.950,00 excl. btw
€10.829,50 incl. btw
Of €3.609,83 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Artikelnummer: | GALA-9 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De GALA ovens GMG zijn ontwikkeld voor professionele bakkers en horecazaken die hun deeg willen rijzen én bakken met één opstelling. Met hun moderne technologie en robuuste constructie bieden deze modulaire ovens de perfecte balans tussen gebruiksgemak, capaciteit en constante bakresultaten.
Flexibiliteit & GebruiksgemakDankzij de programmeerbare digitale besturing zijn de ovens eenvoudig in te stellen en altijd betrouwbaar in gebruik. De modellen zijn geschikt voor bakplaten 60x40 cm, waardoor ze ideaal zijn voor zowel brood, gebak als patisserie. Zo blijf je eenvoudig gebruik maken bestaande accessoires.
Hele Bakproces, 1 OpstellingElke GALA oven wordt standaard geleverd met een rijskast met 9 niveaus (40°C/90°C), zodat je het volledige bakproces efficiënt kunt combineren in één compacte opstelling. Voor nog meer veelzijdigheid is er de mogelijkheid om een extra steen-/pizzaoven tussen de rijskast en de convectieoven te plaatsen. Zo haal je met de GALA-serie alles in huis voor ambachtelijk en professioneel bakken.
Bestel de GMG Modulaire Bakkerij Oven | GALA | 9 Niveaus (EN600x400) | Elektrisch | 40°C/375°C | 17.5kW (400V) | Bevochtiging (Handmatig) | Incl. Rijskast | 850x1400x1900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Flexibiliteit & GebruiksgemakDankzij de programmeerbare digitale besturing zijn de ovens eenvoudig in te stellen en altijd betrouwbaar in gebruik. De modellen zijn geschikt voor bakplaten 60x40 cm, waardoor ze ideaal zijn voor zowel brood, gebak als patisserie. Zo blijf je eenvoudig gebruik maken bestaande accessoires.
Hele Bakproces, 1 OpstellingElke GALA oven wordt standaard geleverd met een rijskast met 9 niveaus (40°C/90°C), zodat je het volledige bakproces efficiënt kunt combineren in één compacte opstelling. Voor nog meer veelzijdigheid is er de mogelijkheid om een extra steen-/pizzaoven tussen de rijskast en de convectieoven te plaatsen. Zo haal je met de GALA-serie alles in huis voor ambachtelijk en professioneel bakken.
Specificaties
| Serie | GMG GALA |
|---|---|
| Uitvoering | Elektrisch |
| Bevochtiging | Handmatig |
| Bevochtigingsmethode | Stoom |
| Verhitting | Hetelucht |
| Temperatuurbereik | 40°C / 375°C |
| Aantal niveaus | 9 |
| Niveauformaat | EN (600 x 400 mm) |
| Bediening | Digitaal |
| Programmering | Ja |
| Timer | Ja |
| Ventilatoren | 2 |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Nee |
| Bijgesloten | Rijskast |
| Vermogen | 17,5 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 275 kg |
| Breedte | 850 mm |
| Diepte | 1400 mm |
| Hoogte | 1900 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Bestel de GMG Modulaire Bakkerij Oven | GALA | 9 Niveaus (EN600x400) | Elektrisch | 40°C/375°C | 17.5kW (400V) | Bevochtiging (Handmatig) | Incl. Rijskast | 850x1400x1900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Artikelnummer | GALA-9 |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
