Buffalo Bain-marie | Elektrisch | 1/1 GN | 30°c/90°c | 1.2kw (230v) | Aftapkraan | 432x645x327(h)mm
€137,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Bain-marie | Elektrisch | 1/1 GN | 30°c/90°c | 1.2kw (230v) | Aftapkraan | 432x645x327(h)mm | 1.2kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€137,99 excl. btw
€166,97 incl. btw
Of €55,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | FT694 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Buffalo bain-marie is een duurzame en betrouwbare keuze voor professionele keukens en cateraars. Het apparaat heeft een krachtig verhittingselement met vermogen 1200 Watt en capaciteit voor 1/1 GN met maximum hoogte 150 mm.
Dit komt neer op een maximum bruto inhoud 20 liter, wat de bain-marie ideaal maakt om bijvoorbeeld grote hoeveelheden jus of sauzen op perfecte serveertemperatuur te houden. En het apparaat is m.b.v. dividers/steggen ook geschikt te maken voor bijvoorbeeld 1/3 GN- en 1/2 GN-bakken.
Het apparaat heeft een temperatuurbereik 30°C/90°C dat eenvoudig instelbaar is met de stevige draaiknop. En door de behuizing in hoogwaardig RVS met gladde oppervlakken en de praktische aftapkraan is legen en reinigen heel makkelijk.
Bovendien heeft het apparaat oververhittingsbeveiliging met eenvoudige resetknop, voor extra veilig en comfortabel gebruik, en wordt de bain-marie stekkerklaar geleverd!
Let op, GN-bakken en dividers/steggen zijn niet bijgesloten; deze zijn los verkrijgbaar.
Bestel de Buffalo Bain-Marie | Elektrisch | 1/1 GN | 30°C/90°C | 1.2kW (230V) | Aftapkraan | 432x645x327(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dit komt neer op een maximum bruto inhoud 20 liter, wat de bain-marie ideaal maakt om bijvoorbeeld grote hoeveelheden jus of sauzen op perfecte serveertemperatuur te houden. En het apparaat is m.b.v. dividers/steggen ook geschikt te maken voor bijvoorbeeld 1/3 GN- en 1/2 GN-bakken.
Het apparaat heeft een temperatuurbereik 30°C/90°C dat eenvoudig instelbaar is met de stevige draaiknop. En door de behuizing in hoogwaardig RVS met gladde oppervlakken en de praktische aftapkraan is legen en reinigen heel makkelijk.
Bovendien heeft het apparaat oververhittingsbeveiliging met eenvoudige resetknop, voor extra veilig en comfortabel gebruik, en wordt de bain-marie stekkerklaar geleverd!
Let op, GN-bakken en dividers/steggen zijn niet bijgesloten; deze zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verwarming | Elektrisch |
| Bruto inhoud | 20 liter |
| Capaciteit | 1x 1/1 GN (max. 150 mm hoog) |
| Temperatuurbereik | 30°C / 90°C |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 1,2 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 8,5 kg |
| Breedte | 432 mm |
| Diepte | 645 mm |
| Hoogte | 327 mm |
Bestel de Buffalo Bain-Marie | Elektrisch | 1/1 GN | 30°C/90°C | 1.2kW (230V) | Aftapkraan | 432x645x327(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | FT694 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


