Saro Bain-marie | Elektrisch | 1/1 GN | 0°c/93°c | 1.2kw (230v) | Aftapkraan | 338x600x243(h)mm
€155,00
€100,75
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Bain-marie | Elektrisch | 1/1 GN | 0°c/93°c | 1.2kw (230v) | Aftapkraan | 338x600x243(h)mm | 1.2kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€155,00
U bespaart €54,25 (35%)
€100,75 excl. btw
€121,91 incl. btw
Of €40,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 175-1700 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De WT150 tafelmodel elektrische bain-marie Saro heeft een robuuste constructie RVS met naadloze bovenrand en diepgetrokken kuip met afgeronde hoeken, wat samen met de aftapkraan aan de voorkant voor eenvoudig legen en reinigen zorgt.
De elektrische verwarming met temperatuurbereik 0°C/93°C is thermostatisch regelbaar met de praktische draaiknop, met daarnaast een indicatorlampje en verlichte aan-/uitschakelaar om eenvoudig de status het apparaat te kunnen zien, voor veilig en comfortabel gebruik.
De Saro bain-marie heeft een interne maat 1/1 GN, welke naar wens ook kan worden opgedeeld in bijvoorbeeld 2x 1/2 GN of 3x 1/3 GN, met maximum GN-bakhoogte 150 mm.
Bestel de Saro Bain-Marie | Elektrisch | 1/1 GN | 0°C/93°C | 1.2kW (230V) | Aftapkraan | 338x600x243(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De elektrische verwarming met temperatuurbereik 0°C/93°C is thermostatisch regelbaar met de praktische draaiknop, met daarnaast een indicatorlampje en verlichte aan-/uitschakelaar om eenvoudig de status het apparaat te kunnen zien, voor veilig en comfortabel gebruik.
De Saro bain-marie heeft een interne maat 1/1 GN, welke naar wens ook kan worden opgedeeld in bijvoorbeeld 2x 1/2 GN of 3x 1/3 GN, met maximum GN-bakhoogte 150 mm.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verwarming | Elektrisch |
| Kuipen | 1 |
| Capaciteit | 1/1 GN (≤ H 150 mm) |
| Temperatuurbereik | 0°C / 93°C |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Onderstel | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 1,2 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 8 kg |
| Breedte | 338 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 243 mm |
Bestel de Saro Bain-Marie | Elektrisch | 1/1 GN | 0°C/93°C | 1.2kW (230V) | Aftapkraan | 338x600x243(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 175-1700 |
| EAN / Barcode | 4017337067527 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

