Gmg Bak-/grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 680x450 (gietijzer) | 50°c/300°c | 5kw (2x 230v) | 700x530x200(h)mm
€675,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gmg Bak-/grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 680x450 (gietijzer) | 50°c/300°c | 5kw (2x 230v) | 700x530x200(h)mm | 2.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€675,00 excl. btw
€816,75 incl. btw
Of €272,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | GMG |
| Artikelnummer: | GP7050EG |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze extra grote elektrische bak-/grillplaat GMG is ontworpen voor professioneel gebruik en biedt uitstekende prestaties in elke horecakeuken. De grillplaat is uitgevoerd met een glad oppervlak duurzaam gietijzer, ideaal voor het gelijktijdig bereiden verschillende producten. Dankzij twee afzonderlijk instelbare verwarmingszones kunnen gebruikers flexibel grillen en bakken temperaturen tussen 50°C en 300°C.
De RVS behuizing is robuust en eenvoudig te reinigen, wat bijdraagt aan een langere levensduur en hygiënisch gebruik. De bakplaat is voorzien een handige aan/uit-knop en een geïntegreerde opvanglade voor vet en bakresten. Met de compacte afmetingen en een hoog vermogen past dit apparaat perfect in zowel kleine als grotere keukens.
Bestel de GMG Bak-/Grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 680x450 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 5kW (2x 230V) | 700x530x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De RVS behuizing is robuust en eenvoudig te reinigen, wat bijdraagt aan een langere levensduur en hygiënisch gebruik. De bakplaat is voorzien een handige aan/uit-knop en een geïntegreerde opvanglade voor vet en bakresten. Met de compacte afmetingen en een hoog vermogen past dit apparaat perfect in zowel kleine als grotere keukens.
Specificaties
| Type | GMG GP 7050 G |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Elektrisch |
| Formaat bakoppervlak | B 680 x D 450 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Gietijzer |
| Afwerking bakoppervlak | Glad |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Spatrand | Nee |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Onderstel | Nee |
| Vermogen | 5 kW (2x 2,5 kW) |
| Voeding | 2x 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 38 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 200 mm |
Bestel de GMG Bak-/Grillplaat | Elektrisch | Glad Oppervlak 680x450 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 5kW (2x 230V) | 700x530x200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | GMG |
|---|---|
| Artikelnummer | GP7050EG |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
