Liebherr Bakkerij Vrieskast | Perfection | Energiezuinig | 854l (en600x800) | Rvs | -10°c/-35°c | Geforceerd | Temperatuur-/deuralarm | Touchscreen + App | 787x1017x2115(h)mm
€6.695,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Liebherr Bakkerij Vrieskast | Perfection | Energiezuinig | 854l (en600x800) | Rvs | -10°c/-35°c | Geforceerd | Temperatuur-/deuralarm | Touchscreen + App | 787x1017x2115(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.695,00 excl. btw
€8.100,95 incl. btw
Of €2.700,32 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Liebherr |
| Artikelnummer: | BRPSvh-8401-40-T |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele bakkerijvrieskast uit de PERFECTION-lijn Liebherr is uitgevoerd in robuuste behuizing en interieur stevig RVS.
De PERFECTION-serie Liebherr is bovendien verkrijgbaar in zowel koel- als vrieskasten in diverse formaten en kleuren, zodat voor elke situatie een geschikte koeling of combinatie koelingen beschikbaar is!
Krachtige & Zuinige KoelingHet apparaat heeft een geforceerde NoFrost-koeling met een ruim temperatuurbereik -10°C/-35°C, automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke touchscreenbediening met helder LED-display op de deur.
De bakkerijvrieskast valt onder energielabel A, een zeer zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C.
Euronorm/BakerynormHet apparaat heeft een interieur dat speciaal is afgestemd op euronorm/bakerynorm (600 x 800 mm), zodat roosters, (bak)platen en deegkratten met dezelfde maat eenvoudig in de geleiders kunnen worden geschoven. Dit maakt het apparaat bijzonder geschikt voor bakkerijen, maar ook voor andere (horeca)gelegenheden waar veel met deegwaren wordt gewerkt.
Praktisch OntwerpDe vrieskast heeft diverse praktische functies en details, zoals een zelfsluitende deur met scharnierstop op 90°, zodat de deur vast kan worden gezet om makkelijk te vullen, maar tegelijkertijd nooit onnodig open blijft staan.
Geavanceerde TechniekDe vrieskast is voorzien diverse geavanceerde functies, zoals instelbare optische en akoestische alarmering voor een open gelaten deur of temperatuurafwijking. Optioneel kan dit ook met een beschikbare smartphone app worden ingesteld en in de gaten worden gehouden.
Ook is het apparaat Smart Device Ready, wat betekent dat het apparaat optioneel kan worden voorbereid voor complete netwerkintegratie voor bijvoorbeeld monitoring, temperatuurlogging en andere opties voor optimale controle.
Optimaal GebruiksgemakDe deur is uitgevoerd met een geïntegreerde handgreep, zodat deze niet uitsteekt, en daarnaast is de deur standaard voorzien een slot, is de scharnierkant wisselbaar en staat het apparaat op handige stelpoten zodat deze altijd stabiel staat.
Opties & AccessoiresBovendien zijn er diverse opties en accessoires voor deze Liebherr PERFECTION vrieskast beschikbaar, zoals (geremde) wielen of een meelstoffilter.
Bestel de Liebherr Bakkerij Vrieskast | PERFECTION | Energiezuinig | 854L (EN600x800) | RVS | -10°C/-35°C | Geforceerd | Temperatuur-/Deuralarm | Touchscreen + App | 787x1017x2115(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De PERFECTION-serie Liebherr is bovendien verkrijgbaar in zowel koel- als vrieskasten in diverse formaten en kleuren, zodat voor elke situatie een geschikte koeling of combinatie koelingen beschikbaar is!
Krachtige & Zuinige KoelingHet apparaat heeft een geforceerde NoFrost-koeling met een ruim temperatuurbereik -10°C/-35°C, automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke touchscreenbediening met helder LED-display op de deur.
De bakkerijvrieskast valt onder energielabel A, een zeer zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C.
Euronorm/BakerynormHet apparaat heeft een interieur dat speciaal is afgestemd op euronorm/bakerynorm (600 x 800 mm), zodat roosters, (bak)platen en deegkratten met dezelfde maat eenvoudig in de geleiders kunnen worden geschoven. Dit maakt het apparaat bijzonder geschikt voor bakkerijen, maar ook voor andere (horeca)gelegenheden waar veel met deegwaren wordt gewerkt.
Praktisch OntwerpDe vrieskast heeft diverse praktische functies en details, zoals een zelfsluitende deur met scharnierstop op 90°, zodat de deur vast kan worden gezet om makkelijk te vullen, maar tegelijkertijd nooit onnodig open blijft staan.
Geavanceerde TechniekDe vrieskast is voorzien diverse geavanceerde functies, zoals instelbare optische en akoestische alarmering voor een open gelaten deur of temperatuurafwijking. Optioneel kan dit ook met een beschikbare smartphone app worden ingesteld en in de gaten worden gehouden.
Ook is het apparaat Smart Device Ready, wat betekent dat het apparaat optioneel kan worden voorbereid voor complete netwerkintegratie voor bijvoorbeeld monitoring, temperatuurlogging en andere opties voor optimale controle.
Optimaal GebruiksgemakDe deur is uitgevoerd met een geïntegreerde handgreep, zodat deze niet uitsteekt, en daarnaast is de deur standaard voorzien een slot, is de scharnierkant wisselbaar en staat het apparaat op handige stelpoten zodat deze altijd stabiel staat.
Opties & AccessoiresBovendien zijn er diverse opties en accessoires voor deze Liebherr PERFECTION vrieskast beschikbaar, zoals (geremde) wielen of een meelstoffilter.
Specificaties
| Serie | Liebherr PERFECTION |
|---|---|
| Type | BFPSvh 8401-40 |
| Bruto inhoud | 854 liter |
| Capaciteit | 20x EN600x800 |
| Materiaal | RVS AISI-304 (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | -10°C / -35°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 40°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Touchscreen |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | Nee |
| Niveaus | 20 |
| Rooster-/niveauformaat | EN (600 x 800 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Optie |
| Geluidsniveau | < 60 dB(A) |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,3 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1209 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 24,6 |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 155 kg |
| Breedte | 787 mm |
| Diepte | 1017 mm |
| Hoogte | 2115 mm |
Bestel de Liebherr Bakkerij Vrieskast | PERFECTION | Energiezuinig | 854L (EN600x800) | RVS | -10°C/-35°C | Geforceerd | Temperatuur-/Deuralarm | Touchscreen + App | 787x1017x2115(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Liebherr |
|---|---|
| Artikelnummer | BRPSvh-8401-40-T |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


