Saro Vrieskast | 560l (2/1 Gn) | Rvs | -18°c/-22°c | Geforceerd | 740x875x2090(h)mm
€2.680,00
€1.742,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Vrieskast | 560l (2/1 Gn) | Rvs | -18°c/-22°c | Geforceerd | 740x875x2090(h)mm | 533x700x1501(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.680,00
U bespaart €938,00 (35%)
€1.742,00 excl. btw
€2.107,82 incl. btw
Of €702,61 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 323-1410 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De praktische GN 700 BT PRO vrieskast Saro is volledig vervaardigd uit robuust RVS, zowel aan de binnen- als buitenzijde, en de binnenruimte biedt capaciteit voor 2/1 GN voor optimale toepasbaarheid in professionele horeca.
Krachtig & ZuinigDe hoogwaardige koelprestaties worden gegarandeerd door krachtige geforceerde koeling met hoogefficiënte compressor, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik -18°C/-22°C, praktische automatische ontdooiing en digitale DIXELL-temperatuurregeling.
Daarnaast gebruikt de vrieskast milieuvriendelijk koelmiddel R290 en is het apparaat geclassificeerd onder energielabel B, een erg zuinige categorie voor vrieskasten. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskast wordt geleverd inclusief 3 in hoogte verstelbare roosters in 2/1 GN-formaat voor flexibel inrichten de binnenruimte. Daarnaast is de zelfsluitende deur voorzien een slot en kan de scharnierkant naar wens worden gewisseld rechts naar links.
De diepgetrokken zijwanden en de afgeronde hoeken in het interieur zorgen samen met de gladde oppervlakken voor eenvoudig schoonmaken en door de stevige verstelbare RVS poten is het apparaat stabieler te plaatsen, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Kortom, deze Saro GN 700 BT PRO vrieskast combineert koelcapaciteit, gebruiksgemak en een laag energieverbruik in één professionele oplossing.
Bestel de Saro Vrieskast | 560L (2/1 GN) | RVS | -18°C/-22°C | Geforceerd | 740x875x2090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & ZuinigDe hoogwaardige koelprestaties worden gegarandeerd door krachtige geforceerde koeling met hoogefficiënte compressor, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik -18°C/-22°C, praktische automatische ontdooiing en digitale DIXELL-temperatuurregeling.
Daarnaast gebruikt de vrieskast milieuvriendelijk koelmiddel R290 en is het apparaat geclassificeerd onder energielabel B, een erg zuinige categorie voor vrieskasten. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskast wordt geleverd inclusief 3 in hoogte verstelbare roosters in 2/1 GN-formaat voor flexibel inrichten de binnenruimte. Daarnaast is de zelfsluitende deur voorzien een slot en kan de scharnierkant naar wens worden gewisseld rechts naar links.
De diepgetrokken zijwanden en de afgeronde hoeken in het interieur zorgen samen met de gladde oppervlakken voor eenvoudig schoonmaken en door de stevige verstelbare RVS poten is het apparaat stabieler te plaatsen, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Kortom, deze Saro GN 700 BT PRO vrieskast combineert koelcapaciteit, gebruiksgemak en een laag energieverbruik in één professionele oplossing.
Specificaties
| Type | Saro GN 700 BT PRO |
|---|---|
| Bruto inhoud | 560 liter |
| Binnenafmetingen | B 533 x D 700 x H 1501 mm |
| Materiaal | RVS (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | -18°C / -22°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Max. roostercapaciteit | 15 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,91 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1062 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 30,5 |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 220 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 125 kg |
| Breedte | 740 mm |
| Diepte | 875 mm |
| Hoogte | 2090 mm |
Bestel de Saro Vrieskast | 560L (2/1 GN) | RVS | -18°C/-22°C | Geforceerd | 740x875x2090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 323-1410 |
| EAN / Barcode | 4017337068012 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




