Combisteel Vrieskast | 640l | Wit | -18°c/-22°c | Statisch | 775x695x1885(h)mm
€1.370,00
€1.027,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vrieskast | 640l | Wit | -18°c/-22°c | Statisch | 775x695x1885(h)mm | 665x580x1660(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.370,00
U bespaart €342,50 (25%)
€1.027,50 excl. btw
€1.243,28 incl. btw
Of €414,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0576 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische vrieskast CombiSteel heeft een bruto inhoud 640 liter en is uitgevoerd met wit gelakte stalen behuizing en wit interieur in ABS (kunststof). De 6 vaste roosters hebben een onderlinge afstand ca. 233 mm en een draagkracht max. 25 kg (gelijk verdeeld).
De vrieskast is voorzien statische koeling met een temperatuurbereik -18°C/-22°C, handmatige ontdooiing en 60 mm dikke isolatie. Het apparaat is bovendien geschikt voor omgevingstemperaturen tot 32°C en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 640L | Wit | -18°C/-22°C | Statisch | 775x695x1885(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De vrieskast is voorzien statische koeling met een temperatuurbereik -18°C/-22°C, handmatige ontdooiing en 60 mm dikke isolatie. Het apparaat is bovendien geschikt voor omgevingstemperaturen tot 32°C en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Specificaties
| Bruto inhoud | 640 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 665 x D 580 x H 1660 mm |
| Materiaal | Gelakt staal (extern) / ABS kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | -18°C / -22°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (130 g) |
| Omgevingstemperatuur | +32°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Optie |
| Geluidsniveau | < 50 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,71 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 989 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 94 kg |
| Breedte | 775 mm |
| Diepte | 695 mm |
| Hoogte | 1885 mm |
Bestel de CombiSteel Vrieskast | 640L | Wit | -18°C/-22°C | Statisch | 775x695x1885(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0576 |
| EAN / Barcode | 7435137790754 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



