Combisteel Vrieskast | Energy Line | 560l (2/1 Gn) | Rvs | -18°c/-22°c | Geforceerd | 740x875x2090(h)mm
€2.320,00
€1.740,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vrieskast | Energy Line | 560l (2/1 Gn) | Rvs | -18°c/-22°c | Geforceerd | 740x875x2090(h)mm | 533x700x1501(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.320,00
U bespaart €580,00 (25%)
€1.740,00 excl. btw
€2.105,40 incl. btw
Of €701,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0255 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele vrieskast CombiSteel is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en heeft een binnenmaat die geschikt is voor 2/1 GN-formaat.
Krachtige KoelingDe vrieskast heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-22°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 43°C.
VerantwoordHet apparaat is voorzien extra dikke isolatie wel 100 mm, voor optimaal temperatuurbehoud en minder energieverbruik, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskast heeft een zelfsluitende deur met ergonomische ingewerkte handgrepen over de volledige hoogte, wat samen met het standaard slot en de meegeleverde verstelbare roosters voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Bestel de CombiSteel Vrieskast | ENERGY LINE | 560L (2/1 GN) | RVS | -18°C/-22°C | Geforceerd | 740x875x2090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe vrieskast heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-22°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 43°C.
VerantwoordHet apparaat is voorzien extra dikke isolatie wel 100 mm, voor optimaal temperatuurbehoud en minder energieverbruik, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe vrieskast heeft een zelfsluitende deur met ergonomische ingewerkte handgrepen over de volledige hoogte, wat samen met het standaard slot en de meegeleverde verstelbare roosters voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Specificaties
| Bruto inhoud | 560 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 533 x D 700 x H 1501 mm |
| Materiaal | RVS AISI-430 (extern) / RVS AISI-304 (intern) |
| Temperatuurbereik | -18°C / -22°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (130 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 100 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (B 650 x D 530 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 145 kg |
| Breedte | 740 mm |
| Diepte | 875 mm |
| Hoogte | 2090 mm |
Bestel de CombiSteel Vrieskast | ENERGY LINE | 560L (2/1 GN) | RVS | -18°C/-22°C | Geforceerd | 740x875x2090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0255 |
| EAN / Barcode | 7422242990902 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



