Combisteel Friteuse | Base 900 | Elektrisch | 22l | 18kw (400v) | Aftapkraan | 400x900x900(h)mm
€1.835,00
€1.376,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Friteuse | Base 900 | Elektrisch | 22l | 18kw (400v) | Aftapkraan | 400x900x900(h)mm | 18kW
GRATIS VERZENDING
€1.835,00
U bespaart €458,75 (25%)
€1.376,25 excl. btw
€1.665,26 incl. btw
Of €555,09 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7178.3055 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De BASE 900 kooklijn CombiSteel biedt professionele apparatuur groot formaat, uitgevoerd in robuuste materialen en met betrouwbare techniek. De kooklijn is perfect voor grotere keukens waar ruimte geen probleem is, maar efficiënt werken wél voorop staat.
De kooklijn biedt een zeer ruime keuze aan apparatuur en toebehoren, zodat voor elk type keuken een volledige en complete inrichting kan worden samengesteld, specialiteitenrestaurants tot (grote) bedrijfskantines.
Staande FriteuseDeze staande elektrische friteuse heeft een ruime naadloze kuip 22 liter en is uitgevoerd met zeer krachtig verhittingselement met vermogen 18 kW. Het vermogen kan eenvoudig worden ingesteld met de stevige draaiknop, waarbij de aparte aan-/uitschakelaar en controlelampjes voor optimaal gebruiksgemak en extra veiligheid zorgen.
De friteuse is verder voorzien een aftapkraan achter de deur de onderkast, voor eenvoudig legen en reinigen, en een speciale opvangbak met filter voor nog makkelijker legen is apart verkrijgbaar. Ook wordt het apparaat compleet geleverd met 2 halve frituurmanden en zijn aanvullende/vervangende frituurmanden apart verkrijgbaar.
Accessoires & ToebehorenDe CombiSteel BASE 900 kooklijn biedt een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals aanvullende/vervangende frituurmanden, een speciale vetopvangbak en nog veel meer!
Bestel de CombiSteel Friteuse | BASE 900 | Elektrisch | 22L | 18kW (400V) | Aftapkraan | 400x900x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De kooklijn biedt een zeer ruime keuze aan apparatuur en toebehoren, zodat voor elk type keuken een volledige en complete inrichting kan worden samengesteld, specialiteitenrestaurants tot (grote) bedrijfskantines.
Staande FriteuseDeze staande elektrische friteuse heeft een ruime naadloze kuip 22 liter en is uitgevoerd met zeer krachtig verhittingselement met vermogen 18 kW. Het vermogen kan eenvoudig worden ingesteld met de stevige draaiknop, waarbij de aparte aan-/uitschakelaar en controlelampjes voor optimaal gebruiksgemak en extra veiligheid zorgen.
De friteuse is verder voorzien een aftapkraan achter de deur de onderkast, voor eenvoudig legen en reinigen, en een speciale opvangbak met filter voor nog makkelijker legen is apart verkrijgbaar. Ook wordt het apparaat compleet geleverd met 2 halve frituurmanden en zijn aanvullende/vervangende frituurmanden apart verkrijgbaar.
Accessoires & ToebehorenDe CombiSteel BASE 900 kooklijn biedt een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals aanvullende/vervangende frituurmanden, een speciale vetopvangbak en nog veel meer!
Specificaties
| Serie | CombiSteel BASE 900 |
|---|---|
| Uitvoering | Staand model |
| Verhitting | Elektrisch |
| Kuipen | 1 |
| Bruto inhoud | 22 liter |
| Mandformaat | 2x B 140 x D 320 x H 185 mm |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Temperatuurbereik | 0°C / 180°C |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Onderstel | Ja |
| Indeling onderstel | Draaideur |
| Verstelbare poten | Ja |
| Bijgesloten | 2 halve manden, 1 deksel |
| Vermogen | 18 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 70 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Friteuse | BASE 900 | Elektrisch | 22L | 18kW (400V) | Aftapkraan | 400x900x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7178.3055 |
| EAN / Barcode | 7422242983911 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



