Jantex Afvalbak | Kunststof (grijs) | 80l | Open | 485x400x600(h)mm
€56,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Jantex Afvalbak | Kunststof (grijs) | 80l | Open | 485x400x600(h)mm
OP VOORRAAD
€56,99 excl. btw
€68,96 incl. btw
Of €22,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Jantex |
| Artikelnummer: | L647 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische, 80 liter afvalbak Jantex is perfect voor het bewaren groot afval en vuilniszakken. Deze sterke en duurzame afvalcontainer is ideaal voor commerciële omgevingen en is een praktische en betrouwbare afvalcontainer voor drukke keukens in o.a. cafés, restaurants en hotels.
De drie soorten deksels en wielbasis worden apart verkocht.
Bestel de Jantex Afvalbak | Kunststof (Grijs) | 80L | Open | 485x400x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De drie soorten deksels en wielbasis worden apart verkocht.
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 80 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Grijs |
| Opening / deksel | Open |
| Binnenemmer | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Optie |
| Gewicht | 10,7 kg |
| Breedte | 485 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 600 mm |
Bestel de Jantex Afvalbak | Kunststof (Grijs) | 80L | Open | 485x400x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Jantex |
|---|---|
| Artikelnummer | L647 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


