Gastro M Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 100l | Klapdeksel | Wielen | ø450x685(h)mm
€285,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro M Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 100l | Klapdeksel | Wielen | ø450x685(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€285,99 excl. btw
€346,05 incl. btw
Of €115,35 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro M |
| Artikelnummer: | GN146 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Gastro M RVS afvalbak 100 liter heeft een eenvoudig ontwerp, beschikt over een klapdeksel en is vanwege de wielen makkelijk te verplaatsten zodat je niet veel hoeft te tillen.
Bestel de Gastro M Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 100L | Klapdeksel | Wielen | Ø450x685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 100 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Opening / deksel | Klapdeksel |
| Bediening | Handbediening |
| Binnenemmer | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 7 kg |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 685 mm |
Bestel de Gastro M Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 100L | Klapdeksel | Wielen | Ø450x685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro M |
|---|---|
| Artikelnummer | GN146 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
