Emga Afvalbak | Kunststof (grijs) | 50l | Open | ø410x595(h)mm
€18,00
€15,30
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Afvalbak | Kunststof (grijs) | 50l | Open | ø410x595(h)mm
OP VOORRAAD
€18,00
U bespaart €2,70 (15%)
€15,30 excl. btw
€18,51 incl. btw
Of €6,17 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 650050 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze kunststof EMGA afvalbak met een capaciteit 50 liter heeft een eenvoudig licht ontwerp en beschikt over een afneembare deksel.
Bestel de EMGA Afvalbak | Kunststof (Grijs) | 50L | Open | Ø410x595(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 50 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Grijs |
| Opening / deksel | Open |
| Binnenemmer | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Nee |
| Gewicht | 1,617 kg |
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Hoogte | 595 mm |
Bestel de EMGA Afvalbak | Kunststof (Grijs) | 50L | Open | Ø410x595(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 650050 |
| EAN / Barcode | 05907749966503 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

