Emga Afvalbak | Metaal (grijs) | 50l | Open | ø295x725(h)mm
€92,00
€78,20
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Afvalbak | Metaal (grijs) | 50l | Open | ø295x725(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€92,00
U bespaart €13,80 (15%)
€78,20 excl. btw
€94,62 incl. btw
Of €31,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 541005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De metalen EMGA afvalbak met een capaciteit 50 liter heeft een eenvoudig ontwerp en beschikt over een afneembare deksel. Ook is het ontwerp vlamdovend wat zorgt voor extra brandveiligheid.
Bestel de EMGA Afvalbak | Metaal (Grijs) | 50L | Open | Ø295x725(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 50 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur / afwerking | Grijs |
| Opening / deksel | Open |
| Binnenemmer | Nee |
| Vlamdovend | Ja |
| Wielen | Nee |
| Gewicht | 6,24 kg |
| Breedte | 295 mm |
| Diepte | 295 mm |
| Hoogte | 725 mm |
Bestel de EMGA Afvalbak | Metaal (Grijs) | 50L | Open | Ø295x725(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 541005 |
| EAN / Barcode | 08713631003419 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

