Emga Dispenser 01,5lx3 | 260x260x430(h)mm
€74,00
€62,90
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Dispenser 01,5lx3 | 260x260x430(h)mm
GRATIS VERZENDING
€74,00
U bespaart €11,10 (15%)
€62,90 excl. btw
€76,11 incl. btw
Of €25,37 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 145170 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Breedte | 260mm |
|---|---|
| Diepte | 260mm |
| Hoogte | 430mm |
Bestel de EMGA Dispenser 01,5Lx3 | 260x260x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 145170 |
| EAN / Barcode | 08698804710861 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

