Emga Dispenser 04,0lx2 | 362x240x600(h)mm
€105,00
€89,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Dispenser 04,0lx2 | 362x240x600(h)mm | 362x240x60(h)mm
GRATIS VERZENDING
€105,00
U bespaart €15,75 (15%)
€89,25 excl. btw
€107,99 incl. btw
Of €36,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 861147 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Hoog gepolijst roestvrijstaal 18/10,
Geschikt voor muesli, cornflakes, noten etc
Met polycarbonaat vultrechters
Met aftapkraan
Compartimenten: 2
Inhoud; 4 liter
Afmeting: 362x240x60(h)mm
Bestel de EMGA Dispenser 04,0Lx2 | 362x240x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Geschikt voor muesli, cornflakes, noten etc
Met polycarbonaat vultrechters
Met aftapkraan
Compartimenten: 2
Inhoud; 4 liter
Afmeting: 362x240x60(h)mm
Specificaties
| Breedte | 360mm |
|---|---|
| Diepte | 240mm |
| Hoogte | 600mm |
Bestel de EMGA Dispenser 04,0Lx2 | 362x240x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 861147 |
| EAN / Barcode | 06940993033194 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

