Emga Dispenser 04,0lx3 | 540x240x600(h)mm
€135,00
€114,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Dispenser 04,0lx3 | 540x240x600(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€135,00
U bespaart €20,25 (15%)
€114,75 excl. btw
€138,85 incl. btw
Of €46,28 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 861148 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
hoog gepolijst roestvrijstaal 18/10, geschikt voor muesli, cornflakes, noten etc. met polycarbonaat vultrechters
Bestel de EMGA Dispenser 04,0Lx3 | 540x240x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Breedte | 540mm |
|---|---|
| Diepte | 240mm |
| Hoogte | 600mm |
Bestel de EMGA Dispenser 04,0Lx3 | 540x240x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 861148 |
| EAN / Barcode | 06940993033200 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

