Emga Dispenser 05,5lx1 | 230x300x480(h)mm
€99,00
€84,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Dispenser 05,5lx1 | 230x300x480(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€99,00
U bespaart €14,85 (15%)
€84,15 excl. btw
€101,82 incl. btw
Of €33,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 145165 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Breedte | 230mm |
|---|---|
| Diepte | 300mm |
| Hoogte | 480m |
Bestel de EMGA Dispenser 05,5Lx1 | 230x300x480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 145165 |
| EAN / Barcode | 08698804710847 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

