Bartscher Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 56l | Los Deksel | Wielen | 460x400x620(h)mm
€232,00
€174,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 56l | Los Deksel | Wielen | 460x400x620(h)mm
GRATIS VERZENDING
€232,00
U bespaart €58,00 (25%)
€174,00 excl. btw
€210,54 incl. btw
Of €70,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 860006 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Bartscher afvalbak, met een capaciteit 56 liter, is een ideale oplossing voor keukens. De RVS CNS 18/10 afvalbak is uitgerust met een losse deksel en beschikt over vier wielen waardoor het erg praktisch in gebruik is. De deksel is aan de zijkant de emmer te hangen.
Bestel de Bartscher Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 56L | Los Deksel | Wielen | 460x400x620(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 56 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Afvalscheiding | Nee |
| Opening / deksel | Los deksel |
| Binnenemmer | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 6,6 kg |
| Breedte | 460 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 620 mm |
Bestel de Bartscher Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 56L | Los Deksel | Wielen | 460x400x620(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 860006 |
| EAN / Barcode | 4015613630670 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





