Combisteel Afvalzakhouder | Rvs | Open | Wielen (geremd) | 350x515x785(h)mm
€95,00
€71,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Afvalzakhouder | Rvs | Open | Wielen (geremd) | 350x515x785(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€95,00
U bespaart €23,75 (25%)
€71,25 excl. btw
€86,21 incl. btw
Of €28,74 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7531.0105 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (14 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS afvalzakhouder CombiSteel is een vrijstaande houder. Omdat de afvalzakhouder bestaat uit een RVS frame, is deze duurzaam en eenvoudig te reinigen. Verder is hij ook voorzien wielen voor optimaal gebruiksgemak en mobiliteit. Ideaal voor professionele keukens en bijkeukens.
Bestel de CombiSteel Afvalzakhouder | RVS | Open | Wielen (Geremd) | 350x515x785(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Afvalzakhouder |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Opening / deksel | Open |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 6 kg |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 515 mm |
| Hoogte | 785 mm |
Bestel de CombiSteel Afvalzakhouder | RVS | Open | Wielen (Geremd) | 350x515x785(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7531.0105 |
| EAN / Barcode | 7422242976975 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

