Combisteel Koelvitrine | 300l | Zwart/grijs | +2°c/+8°c | 4 Schappen | 650x805x1445(h)mm
€2.550,00
€1.912,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 300l | Zwart/grijs | +2°c/+8°c | 4 Schappen | 650x805x1445(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.550,00
U bespaart €637,50 (25%)
€1.912,50 excl. btw
€2.314,13 incl. btw
Of €771,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7487.0220 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Koelvitrine 300 liter
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,46
Koelmiddel R290
Temp.bereik (°C) 2/8
Inh. Bruto (ltr) 300
Geforceerde koeling
Verrijdbaar
LED verlichting
Rechte ruit
Ontdooisysteem automatisch
Max.omg. temp (°C) 32
Gewicht bruto (kg) 158
Breedte 650 mm
Diepte 805 mm
Hoogte 1445 mm
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 300L | Zwart/Grijs | +2°C/+8°C | 4 Schappen | 650x805x1445(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,46
Koelmiddel R290
Temp.bereik (°C) 2/8
Inh. Bruto (ltr) 300
Geforceerde koeling
Verrijdbaar
LED verlichting
Rechte ruit
Ontdooisysteem automatisch
Max.omg. temp (°C) 32
Gewicht bruto (kg) 158
Breedte 650 mm
Diepte 805 mm
Hoogte 1445 mm
Specificaties
| Breedte | 650mm |
|---|---|
| Diepte | 805mm |
| Hoogte | 1445mm |
| Inhoud | 300 |
| Voltage | 230V |
| kW/h | 0.46 |
| Gewicht | 158kg |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 300L | Zwart/Grijs | +2°C/+8°C | 4 Schappen | 650x805x1445(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7487.0220 |
| EAN / Barcode | 6017439621656 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

