Combisteel Koelvitrine | 630l | Zwart | +4°c/+12°c | 4 Schappen | 1437x800x1400(h)mm
€5.370,00
€4.027,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 630l | Zwart | +4°c/+12°c | 4 Schappen | 1437x800x1400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.370,00
U bespaart €1.342,50 (25%)
€4.027,50 excl. btw
€4.873,28 incl. btw
Of €1.624,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7486.0095 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Koelvitrine Nero 1.4 zwart
Kleur zwart
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,62
Koelmiddel R290
Temp.bereik (°C) +4/+12
Bruto-capaciteit 2,48 m2 (ca. 630 liter)
Geforceerde koeling
Niet verrijdbaar
LED verlichting
Uitvoering recht
Ontdooisysteem automatisch
Max. omg. temp. (°C) 25
Stroomverbruik (kW/24h ) 15
Gewicht bruto (kg) 330
Breedte 1437 mm
Diepte 800 mm
Hoogte 1400 mm
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 630L | Zwart | +4°C/+12°C | 4 Schappen | 1437x800x1400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Kleur zwart
Spanning 230V
El.vermogen (kW) 0,62
Koelmiddel R290
Temp.bereik (°C) +4/+12
Bruto-capaciteit 2,48 m2 (ca. 630 liter)
Geforceerde koeling
Niet verrijdbaar
LED verlichting
Uitvoering recht
Ontdooisysteem automatisch
Max. omg. temp. (°C) 25
Stroomverbruik (kW/24h ) 15
Gewicht bruto (kg) 330
Breedte 1437 mm
Diepte 800 mm
Hoogte 1400 mm
Specificaties
| Breedte | 1437mm |
|---|---|
| Diepte | 800mm |
| Hoogte | 1400mm |
| Voltage | 230V |
| kW/24h | 15 |
| Gewicht | 330kg |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 630L | Zwart | +4°C/+12°C | 4 Schappen | 1437x800x1400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7486.0095 |
| EAN / Barcode | 7435137837831 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



