Combisteel Koelvitrine | 125l | Zwart/rvs | +3/+8 °c | 3 Niveaus | 695x576x678(h)mm
€1.005,00
€753,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 125l | Zwart/rvs | +3/+8 °c | 3 Niveaus | 695x576x678(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.005,00
U bespaart €251,25 (25%)
€753,75 excl. btw
€912,04 incl. btw
Of €304,01 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0670 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (7 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelvitrine heeft een inhoud 125 liter en LED verlichting. Dit apparaat heeft een temperatuurbereik +3/+8 °C.
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 125L | Zwart/RVS | +3/+8 °C | 3 Niveaus | 695x576x678(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 125 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart / grijs |
| Temperatuurbereik | +3°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600A |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 3 |
| Binnenverlichting | Ja |
| Zelfsluitende deur(en) | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,16 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 87 kg |
| Breedte | 695 mm |
| Diepte | 576 mm |
| Hoogte | 678 mm |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 125L | Zwart/RVS | +3/+8 °C | 3 Niveaus | 695x576x678(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0670 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




