Combisteel Koelvitrine | 128l | Zwart/grijs | +2°c/+12°c | 2 Niveaus | 685x874x419(h)mm
€815,00
€611,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 128l | Zwart/grijs | +2°c/+12°c | 2 Niveaus | 685x874x419(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€815,00
U bespaart €203,75 (25%)
€611,25 excl. btw
€739,61 incl. btw
Of €246,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7487.0225 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelvitrine heeft een inhoud 128 liter en heeft een temperatuurbereik +2°C/+12°C.
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 128L | Zwart/Grijs | +2°C/+12°C | 2 Niveaus | 685x874x419(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 128 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart / grijs |
| Temperatuurbereik | +2°C / +12°C |
| Koeling | Geventileerd |
| Koelmiddel | R600A |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 2 |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,11 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 45 kg |
| Breedte | 685 mm |
| Diepte | 874 mm |
| Hoogte | 419 mm |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 128L | Zwart/Grijs | +2°C/+12°C | 2 Niveaus | 685x874x419(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7487.0225 |
| EAN / Barcode | 6017433762706 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

