Combisteel Koelvitrine | 100l | Zwart/rvs | +3°c/+8°c | 3 Niveaus | 682x450x675(h)mm
€710,00
€532,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 100l | Zwart/rvs | +3°c/+8°c | 3 Niveaus | 682x450x675(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€710,00
U bespaart €177,50 (25%)
€532,50 excl. btw
€644,33 incl. btw
Of €214,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0605 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (10 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze gebogen koelvitrine heeft een inhoud 100 liter en heeft 2 roosters. Dit apparaat heeft in totaal 3 schappen (incl. bodem).
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 100L | Zwart/RVS | +3°C/+8°C | 3 Niveaus | 682x450x675(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 100 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart / grijs |
| Temperatuurbereik | +3°C / +8°C |
| Koeling | Geventileerd |
| Koelmiddel | R600A |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 3 |
| Zelfsluitende deur(en) | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,34 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 74 kg |
| Breedte | 682 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 675 mm |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 100L | Zwart/RVS | +3°C/+8°C | 3 Niveaus | 682x450x675(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0605 |
| EAN / Barcode | 7435137810896 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

