Combisteel Koelcel | Pro Line | Incl. Motor | 11.6m³ | -°c/+15°c | Isolatie 80mm | 230v | 2700x2400x2200(h)mm
€8.295,00
€6.221,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelcel | Pro Line | Incl. Motor | 11.6m³ | -°c/+15°c | Isolatie 80mm | 230v | 2700x2400x2200(h)mm | 2540x2240x2040(h)mm
GRATIS VERZENDING
€8.295,00
U bespaart €2.073,75 (25%)
€6.221,25 excl. btw
€7.527,71 incl. btw
Of €2.509,24 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.1120 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelcel uit de vernieuwde PRO LINE CombiSteel heeft isolatie 80 mm en wordt geleverd met bijpassende CombiSteel koelunit.
Krachtige KoelingDe koelunit, een hangende wandunit, heeft een zeer ruim temperatuurbereik -5°C/+15°C, wat de cel geschikt maakt voor een enorme variëteit aan verschillende soorten producten, met automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met duidelijk display op het buitendeel.
Het binnendeel is voorzien een krachtige ventilator, welke zorgt voor optimale geforceerde koeling in de cel met een gelijkmatige temperatuurverdeling, en het apparaat maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Hoogwaardig OntwerpDe vloer is uitgevoerd in verstevigd RVS - met reliëf-afwerking voor extra stroefheid - en de stalen wanden zijn voorzien hoogwaardige witte coating. De afsluitbare deur heeft een veiligheidsopening aan de binnenkant en de scharnierkant is eenvoudig naar wens om te keren, voor optimaal gebruiksgemak.
Accessoires & ToebehorenBovendien zijn diverse accessoires en toebehoren los verkrijgbaar, zoals een strokengordijn, voor minder koudeverlies en dus energiebesparing, en rekwerken voor optimale benutting de binnenruimte!
Belangrijke AandachtspuntenDe koelcel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Let op, koelcellen met korte wanden is het mogelijk dat de koelunit en toegangsdeur niet naast elkaar in dezelfde wand passen. De productafbeeldingen de volledige koelcel dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering in afwijkend formaat of met afwijkende koelunit zijn.
Bestel de CombiSteel Koelcel | PRO LINE | Incl. Motor | 11.6m³ | -°C/+15°C | Isolatie 80mm | 230V | 2700x2400x2200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe koelunit, een hangende wandunit, heeft een zeer ruim temperatuurbereik -5°C/+15°C, wat de cel geschikt maakt voor een enorme variëteit aan verschillende soorten producten, met automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met duidelijk display op het buitendeel.
Het binnendeel is voorzien een krachtige ventilator, welke zorgt voor optimale geforceerde koeling in de cel met een gelijkmatige temperatuurverdeling, en het apparaat maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Hoogwaardig OntwerpDe vloer is uitgevoerd in verstevigd RVS - met reliëf-afwerking voor extra stroefheid - en de stalen wanden zijn voorzien hoogwaardige witte coating. De afsluitbare deur heeft een veiligheidsopening aan de binnenkant en de scharnierkant is eenvoudig naar wens om te keren, voor optimaal gebruiksgemak.
Accessoires & ToebehorenBovendien zijn diverse accessoires en toebehoren los verkrijgbaar, zoals een strokengordijn, voor minder koudeverlies en dus energiebesparing, en rekwerken voor optimale benutting de binnenruimte!
Belangrijke AandachtspuntenDe koelcel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Let op, koelcellen met korte wanden is het mogelijk dat de koelunit en toegangsdeur niet naast elkaar in dezelfde wand passen. De productafbeeldingen de volledige koelcel dienen ter illustratie en kunnen een uitvoering in afwijkend formaat of met afwijkende koelunit zijn.
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 11,6 m³ |
| Binnenafmetingen | B 2540 x D 2240 x H 2040 mm |
| Koel-/vriesunit | Ja |
| Temperatuurbereik | -5°C / +15°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Bediening | Digitaal |
| Winterregeling | Nee |
| Aansluitwaarde koelunit | 0,57 kW |
| Voeding koelunit | 230 V |
| Afmetingen koelunit | B 421 x D 876 x H 728 mm |
| Materiaal wanden | Staal |
| Afwerking wanden | Wit |
| Isolatiedikte | 80 mm |
| Afwerking vloer | RVS (reliëf) |
| Montagesysteem | Haaksysteem |
| Deuropening | B 700 x H 1845 mm |
| Deurlocatie | Voor-/zijkant |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Zelfsluitend | Ja |
| Afsluitbaar | Ja |
| Deurverwarming | Ja |
| Gewicht | 555 kg |
| Breedte | 2700 mm |
| Diepte | 2400 mm |
| Hoogte | 2200 mm |
Bestel de CombiSteel Koelcel | PRO LINE | Incl. Motor | 11.6m³ | -°C/+15°C | Isolatie 80mm | 230V | 2700x2400x2200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.1120 |
| EAN / Barcode | 6017456587539 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






