Combisteel Mini-vriescel | Pro Line | Incl. Motor | 1.59m³ | -10°c/-22°c | Isolatie 80mm | 230v | 1000x1000x2340(h)mm
€5.280,00
€3.960,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Mini-vriescel | Pro Line | Incl. Motor | 1.59m³ | -10°c/-22°c | Isolatie 80mm | 230v | 1000x1000x2340(h)mm | 840x840x1850(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.280,00
U bespaart €1.320,00 (25%)
€3.960,00 excl. btw
€4.791,60 incl. btw
Of €1.597,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.0305 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische en compacte minivriescel uit de PRO LINE CombiSteel heeft een inhoud 1,59 m³ en wordt geleverd met 3 ruime schappen voor flexibele inrichting.
De vriescel is voorzien een koelunit met temperatuurbereik -10°C/-22°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Ook maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het geschikt voor gebruik in warmere omgevingen, tot wel 32°C.
De vloer is uitgevoerd in verstevigd RVS en de wanden zijn voorzien hoogwaardige witte coating met een extra dikke isolatie 80 mm, in vergelijking met andere minivriescellen.
De afsluitbare deur heeft een veiligheidsopening aan de binnenkant en de scharnierkant is eenvoudig naar wens om te keren, voor optimaal gebruiksgemak!
Belangrijke AandachtspuntenDe vriescel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Bestel de CombiSteel Mini-Vriescel | PRO LINE | Incl. Motor | 1.59m³ | -10°C/-22°C | Isolatie 80mm | 230V | 1000x1000x2340(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De vriescel is voorzien een koelunit met temperatuurbereik -10°C/-22°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Ook maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het geschikt voor gebruik in warmere omgevingen, tot wel 32°C.
De vloer is uitgevoerd in verstevigd RVS en de wanden zijn voorzien hoogwaardige witte coating met een extra dikke isolatie 80 mm, in vergelijking met andere minivriescellen.
De afsluitbare deur heeft een veiligheidsopening aan de binnenkant en de scharnierkant is eenvoudig naar wens om te keren, voor optimaal gebruiksgemak!
Belangrijke AandachtspuntenDe vriescel kan uitsluitend op een egale waterpas vloer worden geplaatst, zonder oneffenheden. De vloer moet voldoende draagkracht hebben en de ruimte waar de cel wordt geplaatst, inclusief de vloer, moet daarnaast bestand zijn tegen vocht en hoge luchtvochtigheid.
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1,59 m³ |
| Binnenafmetingen | B 840 x D 840 x H 1850 mm |
| Koel-/vriesunit | Ja |
| Temperatuurbereik | -10°C / -22°C |
| Koelmiddel | R290 (150 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Bediening | Digitaal |
| Aansluitwaarde | 1,1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Isolatiedikte | 80 mm |
| Afwerking vloer | RVS |
| Deuropening | B 630 mm |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Afsluitbaar | Ja |
| Gewicht | 245 kg |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Hoogte | 2340 mm |
Bestel de CombiSteel Mini-Vriescel | PRO LINE | Incl. Motor | 1.59m³ | -10°C/-22°C | Isolatie 80mm | 230V | 1000x1000x2340(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.0305 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




