Combisteel Koelkast | Pib | 388l | Zwart | +1°c/+9°c | Geforceerd | Wielen | 595x585x1864(h)mm
€755,00
€566,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | Pib | 388l | Zwart | +1°c/+9°c | Geforceerd | Wielen | 595x585x1864(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€755,00
U bespaart €188,75 (25%)
€566,25 excl. btw
€685,16 incl. btw
Of €228,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.3130 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische koelkast uit de voordelige PIB-serie CombiSteel is uitgevoerd met behuizing in zwart gepoedercoat staal en interieur in wit kunststof.
Optimale PresentatieDoor de combinatie het witte interieur, de heldere LED-verlichting en het grote glasoppervlak in de deur zijn de producten in de koeling goed zichtbaar. En de bijgesloten roosters zijn in hoogte verstelbaar, zodat de indeling naar wens kan worden aangepast.
Krachtig & VerantwoordDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +1°C/+9°C, automatische ontdooiing en eenvoudige draaiknopbediening.
Het apparaat is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en daarnaast maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen tot 35°C.
Praktische ConstructieAan de onderkant is de koelkast voorzien stelpoten én rollers, zodat het apparaat zowel stabieler staat als eenvoudig kan worden verplaatst, zonder onbedoeld te kunnen verrijden. En de zelfsluitende deur, met blinde ingewerkte handgreep, voorkomt onnodig koudeverlies voor een lager energieverbruik.
Bovendien zijn aanvullende roosters en bijbehorende prijskaarthouders apart verkrijgbaar en is ook een set stevige geremde zwenkwielen beschikbaar, om de koeling nóg makkelijker te kunnen verplaatsen!
Let op, in tegenstelling tot de productafbeeldingen beschikt de deur de koelkast niet over een slot.
Bestel de CombiSteel Koelkast | PIB | 388L | Zwart | +1°C/+9°C | Geforceerd | Wielen | 595x585x1864(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale PresentatieDoor de combinatie het witte interieur, de heldere LED-verlichting en het grote glasoppervlak in de deur zijn de producten in de koeling goed zichtbaar. En de bijgesloten roosters zijn in hoogte verstelbaar, zodat de indeling naar wens kan worden aangepast.
Krachtig & VerantwoordDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +1°C/+9°C, automatische ontdooiing en eenvoudige draaiknopbediening.
Het apparaat is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en daarnaast maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen tot 35°C.
Praktische ConstructieAan de onderkant is de koelkast voorzien stelpoten én rollers, zodat het apparaat zowel stabieler staat als eenvoudig kan worden verplaatst, zonder onbedoeld te kunnen verrijden. En de zelfsluitende deur, met blinde ingewerkte handgreep, voorkomt onnodig koudeverlies voor een lager energieverbruik.
Bovendien zijn aanvullende roosters en bijbehorende prijskaarthouders apart verkrijgbaar en is ook een set stevige geremde zwenkwielen beschikbaar, om de koeling nóg makkelijker te kunnen verplaatsen!
Let op, in tegenstelling tot de productafbeeldingen beschikt de deur de koelkast niet over een slot.
Specificaties
| Serie | CombiSteel PIB |
|---|---|
| Type | PIB-360R |
| Bruto inhoud | 280 liter |
| Materiaal | Staal (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik | +1°C / +9°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (53 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 35°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,57 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 573 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,32 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 60 kg |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 585 mm |
| Hoogte | 1864 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | PIB | 388L | Zwart | +1°C/+9°C | Geforceerd | Wielen | 595x585x1864(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.3130 |
| EAN / Barcode | 6153303662605 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







