Bartscher Koelkast | 232l | Zwart | +1°c/+9°c | Statisch + Ventilator | Wielen (geremd) | 450x530x2030(h)mm
€1.198,00
€898,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelkast | 232l | Zwart | +1°c/+9°c | Statisch + Ventilator | Wielen (geremd) | 450x530x2030(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.198,00
U bespaart €299,50 (25%)
€898,50 excl. btw
€1.087,19 incl. btw
Of €362,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700836 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher Koelkast | 232l | Zwart | +1°c/+9°c | Statisch + Ventilator | Wielen (geremd) | 450x530x2030(h)mm van Bartscher is een professionele oplossing uit de categorie Koelkasten Met Glazen Deur. Extra voordelen: op wielen, ventilatorkoeling, statische koeling. Het gewicht bedraagt 72,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Bartscher professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
De blikvanger in ieder zelfbedieningsbereik: met het verlichte reclamedisplay trekt deze extra smalle glasdeurkoelkast de aandacht en presenteert producten optimaal.Specificaties
| Bruto inhoud | 232 liter |
|---|---|
| Materiaal | Gelakt staal (extern), gecoat aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (deurframe), wit (intern) |
| Temperatuurbereik | +1°C / +9°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a (50 g) |
| Klimaatklasse | CC2 |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 40 mm (cyclopentaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 355 x 355 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,68 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 615 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,21 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 72 kg |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 525 mm |
| Hoogte | 2025 mm |
Bestel de Bartscher Koelkast | 232L | Zwart | +1°C/+9°C | Statisch + Ventilator | Wielen (Geremd) | 450x530x2030(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700836 |
| EAN / Barcode | 4015613814704 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











