Combisteel Koelwerkbank | Compact Line | 400l | 6 Laden (1/1 Gn) | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 1365x700x875(h)mm
€1.945,00
€1.458,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelwerkbank | Compact Line | 400l | 6 Laden (1/1 Gn) | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 1365x700x875(h)mm | 1295x595x456(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.945,00
U bespaart €486,25 (25%)
€1.458,75 excl. btw
€1.765,09 incl. btw
Of €588,36 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.0113 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelwerkbank uit de COMPACT LINE CombiSteel is uitgevoerd met robuuste behuizing en interieur in geborsteld RVS met capaciteit voor 1/1 GN-formaat, waarbij de laden capaciteit voor 1/1 GN-formaat hebben - de meestgebruikte standaard in de horeca. Bovendien zorgt de koelunit aan de onderkant voor een extra compact formaat, zonder aan bruikbare inhoud in te leveren.
Ventilatorondersteunde KoelingDe koelwerkbank beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, voor een gelijkmatigere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met helder LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktische ConstructieDe laden hebben een interne maat die geschikt is voor 1/1 GN en zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige breedte en stevige ladegeleiders, voor comfortabel openen en sluiten. Daarnaast zorgen de stelvoetjes voor stabielere plaatsing, maar is er ook een speciaal verrijdbaar onderstel apart verkrijgbaar, voor eenvoudiger verplaatsen!
Bestel de CombiSteel Koelwerkbank | COMPACT LINE | 400L | 6 Laden (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 1365x700x875(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Ventilatorondersteunde KoelingDe koelwerkbank beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, voor een gelijkmatigere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, automatische ontdooiing en gebruiksvriendelijke digitale bediening met helder LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktische ConstructieDe laden hebben een interne maat die geschikt is voor 1/1 GN en zijn voorzien een ergonomische ingewerkte handgreep over de volledige breedte en stevige ladegeleiders, voor comfortabel openen en sluiten. Daarnaast zorgen de stelvoetjes voor stabielere plaatsing, maar is er ook een speciaal verrijdbaar onderstel apart verkrijgbaar, voor eenvoudiger verplaatsen!
Specificaties
| Serie | CombiSteel COMPACT LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 400 liter |
| Binnenafmetingen | B 1295 x D 595 x H 456 mm |
| Deur(en) | Nee |
| Lade(n) | 6 |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a (100 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Ladeformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal | RVS 18/8 (behuizing), RVS AISI-201 (intern) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Optie |
| Geluidsniveau | < 48 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,55 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1294 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,34 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 150 kg |
| Breedte | 1365 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 875 mm |
Bestel de CombiSteel Koelwerkbank | COMPACT LINE | 400L | 6 Laden (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 1365x700x875(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.0113 |
| EAN / Barcode | 7435137796701 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




