Combisteel Bakkerij Koelwerkbank | Standard Line | 635l | 3 Deuren (en600x400) | +2°c/+8°c | Geforceerd | 2020x800x850(h)mm
€1.660,00
€1.245,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bakkerij Koelwerkbank | Standard Line | 635l | 3 Deuren (en600x400) | +2°c/+8°c | Geforceerd | 2020x800x850(h)mm | 1455x680x560(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.660,00
U bespaart €415,00 (25%)
€1.245,00 excl. btw
€1.506,45 incl. btw
Of €502,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.1220 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelwerkbank uit de STANDARD LINE CombiSteel is uitgevoerd met robuuste behuizing en interieur in geborsteld RVS. De capaciteit voor euronorm-/bakerynormformaat (EN600x400) maakt het apparaat perfect voor bakkerijtoepassingen en bovendien biedt de CombiSteel STANDARD LINE een ruim assortiment aan horeca-apparatuur, zoals koel- en vrieskasten, vaatwassers, koel- en vriescellen, blastchillers en nog veel meer!
Krachtige & Zuinige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display.
Daarnaast is de koelwerkbank geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Flexibel & PraktischHet interieur biedt 6 geleidersets per deur, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte, en bijpassende roosters, deegkratten en extra geleidersets zijn apart verkrijgbaar. De deuren zijn ieder voorzien een ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor comfortabel openen en sluiten, en de stevige RVS stelpoten zorgen voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Bestel de CombiSteel Bakkerij Koelwerkbank | STANDARD LINE | 635L | 3 Deuren (EN600x400) | +2°C/+8°C | Geforceerd | 2020x800x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige & Zuinige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display.
Daarnaast is de koelwerkbank geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Flexibel & PraktischHet interieur biedt 6 geleidersets per deur, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte, en bijpassende roosters, deegkratten en extra geleidersets zijn apart verkrijgbaar. De deuren zijn ieder voorzien een ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor comfortabel openen en sluiten, en de stevige RVS stelpoten zorgen voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Serie | CombiSteel STANDARD LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 635 liter |
| Binnenafmetingen | B 1455 x D 680 x H 560 mm |
| Deur(en) | 3 |
| Lade(n) | Nee |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (95 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 58 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | Nee |
| Roosterformaat | EN (600 x 400 mm) |
| Materiaal | RVS 18/8 (behuizing), RVS AISI-201 (intern) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 50 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1460 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,34 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 170 kg |
| Breedte | 2020 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de CombiSteel Bakkerij Koelwerkbank | STANDARD LINE | 635L | 3 Deuren (EN600x400) | +2°C/+8°C | Geforceerd | 2020x800x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.1220 |
| EAN / Barcode | 7435137881834 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




