Combisteel Koelvitrine | 175l | Zwart | +2°c/+8°c | 3 Schappen | 900x680x1200(h)mm
€2.720,00
€2.040,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 175l | Zwart | +2°c/+8°c | 3 Schappen | 900x680x1200(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.720,00
U bespaart €680,00 (25%)
€2.040,00 excl. btw
€2.468,40 incl. btw
Of €822,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0800 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Koelvitrine 175 liter
Breedte 900 mm Diepte 680 mm Hoogte 1200 mm
Kleur zwart
Spanning 230V
frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,33
Temp. bereik (°C) +2/+8
Koelmiddel R290
Inh netto (ltr) 175
Geforceerde koeling
Afsluitbaar
Aantal plateaus 2
Totaal 3 schappen (incl. bodem)
LED verlichting
Dubbel glas
Gebogen ruit
Ontdooisysteem automatisch
Max. omg. temp (°C) 30
Stroomverbruik (kw/24h) 4.8
Gewicht bruto (kg) 150
Bovenkant RVS
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 175L | Zwart | +2°C/+8°C | 3 Schappen | 900x680x1200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 900 mm Diepte 680 mm Hoogte 1200 mm
Kleur zwart
Spanning 230V
frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,33
Temp. bereik (°C) +2/+8
Koelmiddel R290
Inh netto (ltr) 175
Geforceerde koeling
Afsluitbaar
Aantal plateaus 2
Totaal 3 schappen (incl. bodem)
LED verlichting
Dubbel glas
Gebogen ruit
Ontdooisysteem automatisch
Max. omg. temp (°C) 30
Stroomverbruik (kw/24h) 4.8
Gewicht bruto (kg) 150
Bovenkant RVS
Specificaties
| Breedte | 900mm |
|---|---|
| Diepte | 680mm |
| Hoogte | 1200mm |
| Inhoud | 175liter |
| Voltage | 230V |
| kW/24h | 4.8 |
| Gewicht | 150kg |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 175L | Zwart | +2°C/+8°C | 3 Schappen | 900x680x1200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0800 |
| EAN / Barcode | 7435137893851 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



